Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.10.2016

oblačno
Ponoči bo na zahodu in ponekod v osrednjih krajih zmerno do pretežno oblačno, ponekod na Primorskem in Notranjskem bo rahlo deževalo. Drugod bo delno jasno, proti jutru lahko v alpskih dolinah nastane megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 7 do 12, v zatišnih legah okoli 3 stopinje C.
7°C | 18°C
torek, 25.10.2016
14°C | 21°C
sreda, 26.10.2016
13°C | 15°C
četrtek, 27.10.2016
7°C | 16°C
petek, 28.10.2016
4°C | 14°C
Opozorila
Nedelja, 23.10.2016 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

YOUTH VOLLEYBALL CAMP ROGLA 2016


ŠPORT, TURIZEM

| |
18.07.2016      11:29
A A

YOUTH VOLLEYBALL CAMP ROGLA 2016


Športni delavci v ženskem odbojkarskem klubu Swatycomet Zreče so povezali del stroke v ženski odbojki in omogočili odbojkarski mladini druženje, zabavo, športne igre in nadgradnjo odbojkarskega znanja. Olimpijski športni center Rogla je bil raj za otroke.


Deli:
Med petim in devetim julijem se je na Rogli odvijal YOUTH VOLLEYBALL CAMP ROGLA 2016. Odbojkarski športni tabor, katerega organizacijo in vodenje sta prevzela Tomaž Kušar ter Boris Klokočovnik; sicer člana OK Swatycomet Zreče. Da so bili mladim športnicam, željnim znanja in nadgradnje igre odbojke zagotovoljni dobri pogoji sta za kraj dogajanja izbrala Roglo, k sodelovanju pa povabila tudi nekaj športnih somišljenikov: Aleksander Žigon (ŽOK Kajuh Šoštanj), Carmen Kotnik (OK Swatycomet Zreče), Tomaž Golež (ŽOK Celje), Rosana Krajnc (fitnes top fit CELJE) in Patricija Napotnik (OK Swatycomet Zreče).  
V prvi izvedbi kampa se je na Rogli klub reprezentančnim aktivnostim družilo kar 18 športnic in športnikov, ki so ob treningih odbojke spoznavali tudi pravilno kondicijsko pripravo in krepitev moči športnice oz. športnika. Za večino njih je bila novost trening na bazenu, kar je v vrhunskem športu stalnica. Ob dogajanju v športni dvorani na Rogli so udeleženke lahko koristile tudi zunjanjo športni infrastrukturo olimpijskega centra Rogla. Imele so tudi priložnost, da se spoznajo s posebno sobo za višinske priprave; torej sobo v kateri se simulira nadmorska višina priprav (dviguje). V zabavnem in družabnem delu je bilo ob sprehodih do jezer in planjah po Rogli še zdaleč najbolj atraktiven kotiček za zabavo  zimsko-letno sankališče Zlodejevo, ki je marsikateri udeleženki dvignil prag adrenalina precej visoko. Po enotedensekm druženju so udeleženke postale tako rekoč prava športna ekipa. Slovo od Rogle ni bilo ravno prijetno. A je obljuba na vnovično udeležbo tabora v naslednjem letu lajšala neprijete občutke zaradi odhoda iz Rogle, saj so si vse želele še ostati.Priloge:
PDF
yvc_jumbo_koncno_predogled.pdf
67592_yvc_jumbo_koncno_predogled.pdf (413,6 KB)
Neznan tip datoteke
yvc_bannerji_160x600px1.jpg
67592_yvc_bannerji_160x600px1.jpg (84,51 KB)
Neznan tip datoteke
logo.bmp
67592_logo.bmp (1,04 MB)

Prenesi vse
Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Zreče!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Pohorsko srce
Številka: 14
Izšla: 09.06.2016
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.