Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.10.2016

pretežno oblačno
Popoldne bo na severovzhodu zmerno do pretežno oblačno, pihal bo okrepljen jugozahodnik. Drugod bo večinoma oblačno in ponekod megleno, predvsem v zahodni in ponekod v osrednji Sloveniji bo občasno rosilo ali rahlo deževalo. Najvišje dnevne temperature bodo od 15 do 20, v vzhodnih krajih do okoli 22 stopinj C.
13°C | 18°C
četrtek, 27.10.2016
9°C | 15°C
petek, 28.10.2016
2°C | 16°C
sobota, 29.10.2016
5°C | 16°C
Opozorila
Torek, 25.10.2016 ob 14h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
18°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Swatycometovkam ni uspelo


ŠPORT

| |
18.01.2016      8:52
A A

Swatycometovkam ni uspeloSwatycometovke v napadu
Swatycometovke v napadu
Deli:

Ekipa Swatycomet Zreče:  Pavlič Nina (7), Kotnik Carmen (5), Napotnik Patricija (12), Podkrajšek Doroteja, (5),Hrustelj Tjaša (1), Podkrajšek Patricija (1),  Jakob Janja, Potočnik Anja, Slatinek Vesna, Skerbinek Eva(0),  Capello Maša;  Trener ekipe: Klokočovnik Boris,  pom. Tr.: Bremec Mitja

Odbojkarice Swatycomet Zreče pričenjajo boj v drugem delu državnega prvenstva.  V petek 15.01.2016 so gostovale v Draš centru v Mariboru, proti ekipi Nova KBM II. in izgubile. Domačinke so bile enostavno boljše v vseh elemntih igre, predvsem po zaslugi Čeplak-ove  in  Košenin-ove. Že v začetku  so domačinke odločno krenile v tekmo in boj za nove točke. Gostje so poizkušale vse, vendar je bil sprejem slab, nikakor pa se niso mogle razigrati podajačice, katere so kar po vrsti grešile v podaji ali pa so doživele pisk s strani sodnika za dvojno žogo.  tako so domačinke po napakah gostij povedle kar z 9:1, gostje iz Zreč so sicer v nadaljevanju dosegle nekaj točk, vendar so domačinke večale prednost in pri vodstvu z 19:8 je bilo jasno, da iz presenečenja ne bo nič in bodo domačinke dosegle lažje set kot so ga pričakovale. V drugem setu pa so se igralke iz Zreč vendarle zbrale in zaigrale bolje. Domačinke so v prvem delu do tehničnega odmora še prevladovale v napadu in pri prvem tehničnem odmoru so še vodile 8:3. V nadaljevanju pa so v bloku gostje iz Zreč  povsem ustavile Košenino in Čeplakovo, kar je prineslo tudi boljšo igro v polju in napadu. Gostje iz Zreč so v nadaljevanju najprej do drugega tehničnega odmora ujele domačinke v nadaljevanju pa je na sceno stopila Napotnik Patricija, katera je z dobrim servisom domačinkam povzročila preglavice, domačega stratega Zorenč Sebatsjan-a pa prisilila v številne menjave v ekipi. Gostje iz Zreč so vodile še z 20:23, vendar na koncu klonile po servisu Zemljariče-ve, katera je uspešno servirala, na mreži pa uspešno zaključila napade Čeplak-ova.

V tretjem nizu so v začetku imele pobudo igralke iz zreč, katere so do prvega tehničnega odmora vodile že z 4:8. Domačinke pa so lovile gostje na napakah v obrambi, kjer so grešile, medtem ko so gostje v napadu povsem vzpostavile ravnotežje. Uspešne so bile igralke iz Zreč tudi v bloku, kjer so uspešno ustavljale napade domačink. Pri vodstvu 12:13, pa so gostje iz Zreč znova naredile nekaj napak in domačinke so jim pobegnile na vodstvo 18:13. Gostje iz zreč so se ponovno približale po uspešnem začetnem udarcu Podkrajšek Patricije, uspešnih blokih Podkrajšek Doroteje in Napotnik Patricije, ter napadih Pavlič Nine znova še zadnjič približale na 19:18, žal pa do preobrat ni prišlo in domačinke so zanesljivo osvojile set v boju za vrh prvenstvene lestvice. Odbojkarice iz Zreč pa naslednjo soboto čaka nova težka tekma, saj prihaja v telovadnico OŠ Zreče ekipa Kajuh Šoštanja, ki nujno potrebuje nove ligaške točke, saj jih v nasprotnem primeru čakajo kvalifikacije za obstanek v ligi.

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ODBOJKARSKI KLUB SWATYCOMET ZREČE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


ODBOJKARSKI KLUB SWATYCOMET ZREČE
ODBOJKARSKI KLUB SWATYCOMET ZREČE
POHORSKA CESTA 5
Tel:041 669 408
Pohorsko srce
Številka: 14
Izšla: 09.06.2016
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.