Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 28.04.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo oblačno in deževno, vmes lahko tudi zagrmi. Najmanj dežja bo na vzhodu ob meji s Hrvaško, kjer bo začelo močneje deževati šele zvečer ali ponoči. Jugozahodni veter bo nekoliko oslabel. Najvišje dnevne temperature bodo od 11 do 17, v jugovzhodnih krajih do 21 stopinj C.
8°C | 14°C
sobota, 29.04.2017
3°C | 16°C
nedelja, 30.04.2017
0°C | 17°C
ponedeljek, 01.05.2017
2°C | 20°C
Opozorila
Četrtek, 27.4.2017 ob 18h
Do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Ponoči in jutri bodo predvidoma močneje narasle reke v Posočju, v porečjih Vipave, Savinje in Dravinje ter Sava v srednjem toku. Jutri bo močneje narasla Sava v spodnjem toku. Danes zvečer bo povišano plimovanje morja.
8°C
14°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Prvi dan za las ob zmago


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
16.02.2016      13:28
A A

Prvi dan za las ob zmago


Na turnirju regij se je zbralo kar 168 športnic in športnikov ter več kot 30 strokovnjakov izpodročja mladinske odbojke. Med šestimi regijami je nastopila tudi Koroško-Savinjska regija, za katero sta zaigrali tudi Neža Pec in Eva Skerbinek, članici OK Swatycomet Zreče.


Koroško-Savinjska regija (Foto:oktriglav)
Koroško-Savinjska regija (Foto:oktriglav)
Deli:
Koroško-Savinjska regija je tokrat nastopila skupaj z Gorenjsko in Primorsko v skupini A. V prvi tekmi so z 2:0 Gorenjke premagale Primorke. V drugi tekmi je selektor Štekl za Koroško-Savinjsko regijo poslal na parket:pikl, Rituper, Mdved, Temnikar, Stropnik, Skerbinek in Banko (L). Primorke so odločno pričele, v svoji igri niso popuščale. Štekl pa ni mogel najti kombinacije igralk, ki bi lahko obrnile ritem igre in potek dogajanja na igrišču. Primorke so oba seta dobile z razliko 10 točk in se veselile prve zmage na turnirju.
To pa je pomenilo, da morajo igralke Koroško-Savinjske regije dobiti tekmo proti Gorenjski, da bi si priigrale možnost nastopa v polfinalu.
Strateg Štekl je zato v drugi tekmi proti Gorenjski naredil nekaj menjav v prvi postavi in poslal na parket Fink, Pec, Temnikar, Skerbinek, Božič, Pikl in Banko (L). Gorenjke, ki so bile v naleto po svoji prvi zmagi, so prvi set odločile dokaj zanesljivo v svojo korist; 25:17.  Drugi set je nato po preobratu v igri pripadel Koroško-Savinjski regiji. Tretji, odločilni skrajšan set, pa je ponudil pravo dramo. Nobena od ekip si ni priigrala zanesljive prednosti, ki bi jo lahko peljala do zmage. Napeto je bilo vse do končnice, kjer je po rezultatu 14:14 z dobrim napadom priigrala točko Neža Pec in tako so igralke Koroško-Savinjske regije povedle z 15:14. Žal je nato sledila mini serija treh gorenjskih točk, najprej Kavčičeva, nato pa še Zormanova z dvema zaporednima točkama in veselje Gorenjk.
S tem je bilo jasno, da bodo Gorenjke igrale v polfinalu, Koroško-Savinjski regiji pa je ostala tekma za 5. mesto na turnirju.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ODBOJKARSKI KLUB SWATYCOMET ZREČE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


ODBOJKARSKI KLUB SWATYCOMET ZREČE
ODBOJKARSKI KLUB SWATYCOMET ZREČE
POHORSKA CESTA 5
Tel:041 669 408
Koledar dogodkov Preglej vse
April 27 28 29 30 1 2 3 4 5 6
27.04.2017
Danes ni dogodkov.
01.05.201 | Družabni dogodki
BUDNICA GODBE ZREČE - 1.maj 2017
01.05.201 | Družabni dogodki
BUDNICA GODBE ZREČE - 1.maj 2017

Bodite prvi pri oddaji mnenja.