Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 23.03.2017

delno oblačno
Ponoči bo sprva pretežno oblačno, proti jutru pa se bo na vzhodu delno zjasnilo.
5°C | 20°C
petek, 24.03.2017
2°C | 20°C
sobota, 25.03.2017
5°C | 16°C
nedelja, 26.03.2017
2°C | 9°C
ponedeljek, 27.03.2017
-2°C | 13°C
Opozorila
Sreda, 22.3.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
20°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

POP-TV OBISKALI ZREČE


NOVICE

| |
12.03.2017      17:11
A A

POP-TV OBISKALI ZREČEDeli:

       Novi  večgeneracijski center Zreče- bo tokrat  predstavljen  celo v kratkem prispevku  v oddaji "Svet na kanalu A" v sredo 15.marca ob 18.00 uri.

Zbrali smo se v omenjenih prostorih in animirali nekatere,da so kvačkale,pletle,kuhale.Pravzaprav so nas  obiskali zaradi obiska gorskega zdravnika,ki mu prav pri nas pripravljamo presenečenje, in   bomo izdelke  ponesli s  seboj v Ljubljano na srečanje.Novinarka in snemalec sta prišla zadeve posnet,narediti reportažo-mi pa smo to izkoristili za druženje,delo in nato pogostili oba iz TV hiše,ki sta bila presenečena,navdušena in si res dodatno vzela čas,da sta spoznala tudi originalno domačo hrano-regrat "po naše" ,domač kruh in specialno pecivo.Bila sta navdušena,kar bo še boljši vzrok,da bomo mi njihovi specialni gosti v Ljubljani v četrtek.Veselimo se snidenja.

Srečna sem,da je projekt tako daleč urejen,da smo lahko prav ta prostor pokazali in se z njim pohvalili,ki je res nekaj posebnega.Upam,da bo tistim krajanom,ki to še niso videli- tudi tako všeč,kot nam in tudi snemalni ekipi  POP-TV.
  
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Zreče!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.