Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 28.04.2017

pretežno oblačno
Danes bo sprva oblačno. Padavine bodo od zahoda slabele in do zgodnjega popoldneva ponehale tudi v vzhodnih krajih. Delno se bo zjasnilo, na severozahodu pa bo ostalo bolj oblačno in predvsem na zahodu se bodo občasno še pojavljale krajevne padavine, deloma plohe. Čez dan bo spet zapihal jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo na severozahodu okoli 10, drugod od 12 do 18 stopinj C.
8°C | 14°C
sobota, 29.04.2017
4°C | 16°C
nedelja, 30.04.2017
0°C | 18°C
ponedeljek, 01.05.2017
2°C | 20°C
torek, 02.05.2017
6°C | 19°C
Opozorila
Petek, 28.4.2017 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
14°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

MePZ Strune z ljubeznijo med ljudi


OBČINSKE, LOKALNE SKUPNOSTI, DOGODKI, DRUŠTVA, UMETNOST

| |
29.06.2016      17:24
A A

MePZ Strune z ljubeznijo med ljudi


V nedeljo, 19. 6. 2016, so ob 18. uri Kulturni dom v Zrečah ponovno napolnili glasbenih užitkov željni poslušalci. Mešani pevski zbor Strune je pripravil pevsko doživetje, nadaljevanje koncerta Can you feel the love tonight izpred petih let.


MePZ Strune
MePZ Strune
Deli:

Deževno nedeljsko popoldne so si ljubitelji zborovskega petja lahko popestrili z obiskom koncerta zreškega Mešanega pevskega zbora Strune (MePZ Strune). Koncert Can you feel the love tonight 2 je nadaljevanje koncerta iz leta 2011, na katerem so predstavili različne zvrsti glasbe, od slovenskih narodnih in zabavnih do italijanskih ter angleških popularnih pesmi. Na repertoarju so se izmenjavale pesmi odličnih izvajalcev, kot so Michael Bublé, Queen, Tabu, Čuki, Zreških 6... Samostojni koncert zbora sta popestrila dva posebna gosta. Matjaž Jelen, pevec skupine Šank Rock, in Marko Vozelj, ki je včasih prepeval s Čuki, zdaj pa z Mojstri, sta večeru dodala svojo noto. Z odlično kemijo med njima in zborom sta pozitivno energijo z odra s pomočjo benda Can you feel the orchestra ponesla tudi med občinstvo. K popolni ubranosti celotnega zbora prispeva prav vsak pevec, česar se zelo dobro zaveda perspektivni zborovodja Samo Jezovšek, ki pa je vlogo solistke zaupal Tei Lampreht. Le-ta je navdušila s pesmijo Samo nasmeh je bolj grenak in z Markom Vozljem zapela uspešnico skupine Čuki iz leta 1999 - Ljubi me, ljubi. Večer se je zaključil v atmosferi pozitivnih in prijetnih občutkov, ki so greli srca prav vsakega izmed obiskovalcev, ki so z željo po ponovitvi koncerta zapuščali dvorano.

Koncerta ne bi bilo mogoče izpeljati brez sponzorjev in donatorjev, ki so jim Strune še posebej hvaležne.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI MePZ Strune? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


MePZ Strune
MePZ Strune
Cesta na Roglo 15
Tel:
Koledar dogodkov Preglej vse
April 28 29 30 1 2 3 4 5 6 7
28.04.2017
Danes ni dogodkov.
01.05.201 | Družabni dogodki
BUDNICA GODBE ZREČE - 1.maj 2017
01.05.201 | Družabni dogodki
BUDNICA GODBE ZREČE - 1.maj 2017

Bodite prvi pri oddaji mnenja.