Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 23.10.2016

delno oblačno
Ponoči bo precej jasno, po nižinah bo nastala megla ali nizka oblačnost. Proti jutru se bo na Primorskem začela nabirati oblačnost. Najnižje jutranje temperature bodo od -2 do 4, ob morju okoli 9 stopinj C.
4°C | 17°C
ponedeljek, 24.10.2016
8°C | 19°C
torek, 25.10.2016
14°C | 20°C
sreda, 26.10.2016
13°C | 16°C
četrtek, 27.10.2016
6°C | 13°C
Opozorila
Sobota, 22.10.2016 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
17°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

Društvo proti mučenju živali Celje zdaj tudi ......


LOKALNE SKUPNOSTI, PROSTOVOLJSTVO, DRUŠTVA

| |
15.09.2016      17:09
A A

Društvo proti mučenju živali Celje zdaj tudi na območju Zreč in Slovenskih KonjicDeli:
Prav veseli in ponosni smo, da se je delovanje enega najstarejših društev v Sloveniji Društva proti mučenju živali ali krajše DPMŽ Celje razširilo tudi v občini Zreče in Slovenske Konjice. Veliko je živali, ki potrebujejo pomoč in prav tako lastnikov živali, ki se ne znajdejo kako pomagati svojim, brezdomnim oziroma zapuščenim živalim. V društvu pomagamo prostovoljno in seveda po zaslugi donacij večjih donatorjev in posameznikov, hranimo živali na večih lokacijah.NAŠ MOTO JE STERILIZIRAJ / KASTRIRAJ IN POSVAJAJ!
Veliko zapuščenih živali čaka v zavetiščih in si srčno želi čisto svojega doma. Mnogo se jih znajde tam, ker so jim bodisi umrli lastniki ali pa lastniki nimajo ustreznih prostorov in finančnih sredstev, da bi živali obdržali. Ko se posameznik odloči za posvojitev živali, naj bo to premišljena poteza, saj lahko žival z nami preživi več desetletij. O tem ozaveščamo tudi naše najmlajše s predavanji po osnovnih šolah in vrtcih. S seboj vedno prinesemo našega najstarejšega muca Miška, katerega lastnica je naša članica. Muc ima že 24 let, kar je v človeških letih kar 110 let.
Celjsko društvo šteje približno 100 članov iz različnih občin. Zelo veseli in ponosni smo, da so se nam pridružili tudi novi člani iz Zreč in Slovenskih Konjic. Pravijo, da dober glas seže v deveto vas. Poleg tega, smo našim zbirnim točkam v Celju, Vojniku, Žalcu in Šentjurju, dodali še zbirne točke v trgovinah Spar in Mercator Zreče ter Spar in Mercator Slovenske Konjice. Na zbirnih točkah lahko donirate hrano, razne priboljške, prostovoljne prispevke, povodce, transporterje, ovratnice in ampule proti zajedalcem oziroma vse kar zapuščene živali potrebujejo za oskrbo. 
Naše delovanje si lahko ogledate na FB strani: Društvo proti mučenju živali Celje - enota Zreče
Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Zreče!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Pohorsko srce
Številka: 14
Izšla: 09.06.2016
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 23 24 25 26 27 28 29 30 31 1
23.10.2016 | Družabni dogodki
Srečanje starejših krajanov Stranice
23.10.2016 | Družabni dogodki
Otvoritev rekonstrukcije ceste Koroška vas
23.10.2016 | Kultura
Koncert zborovskega petja "PESMI PRIJATELJEVANJA"
29.10.2016 | Turizem
Krompirjeve počitnice v Termah Zreče
29.10.2016 | Turizem
4. Uniturjev savna fest
30.10.2016 | Družabni dogodki
Predstavitev vinske kleti P&F Jeruzalem Ormož

Bodite prvi pri oddaji mnenja.