Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 22.10.2016

delno oblačno
Danes bo na Primorskem precej jasno, popoldne občasno zmerno oblačno. Drugod bo sprva tudi precej jasno, marsikje po nižinah pa bo zjutraj in dopoldne megla ali nizka oblačnost. Čez dan bo delno jasno z občasno povečano oblačnostjo. V Prekmurju in deloma na Štajerskem bo popoldne zapihal južni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 8 do 13, na Primorskem do okoli 16 stopinj C.
2°C | 13°C
nedelja, 23.10.2016
4°C | 15°C
ponedeljek, 24.10.2016
4°C | 19°C
torek, 25.10.2016
9°C | 20°C
sreda, 26.10.2016
12°C | 14°C
Opozorila
Sobota, 22.10.2016 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
13°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Prepolna dvorana na Maškaradi 2016 v Zrečah ......


KULTURA, PROSTOVOLJSTVO, DRUŠTVA

| |
07.02.2016      23:25
A A

Prepolna dvorana na Maškaradi 2016 v Zrečah presenetila organizatorjeDeli:

Na pustno nedeljo so se maškare kot že vrsto let zbrale v bližini Term Zreče. Pustna povorka na čelu z glasbeniki Društva godbenikov Zreče pa je letos namesto na ploščad pred termami zavila naravnost v Kulturni dom Zreče, ki je obiskovalce pričakal nadvse pustno okrašen. Viseči baloni, okraski, otroške risbice in ostalo je nakazovalo, da je pripravljena prava pustna zabava z glasbo, animacijo, nagradami in presenečenji ter seveda obveznimi pustimi krofi in napitki.

Dvorana se je hitro napolnila, program na odru se je že pričel, ko je še veliko obiskovalcev ostalo zunaj pred vrati. Nastalo zagato so organizatorji hitro rešili in dobesedno "razširili" dvorano z odpiranjem zložljive pregibne stene. Ritem plesne  glasbe DJ Kuky-ja, žareč nastop Dancing Queens iz Švedske (DPM Zreče) in otroške animacije Fun4U so dobro razmigale in ogrele prisotne. Vročo zabavo so popestrile še podelitve številnih nagrad-preko trideset kompletov, ki so jih radodarno prispevali lokalni gostinski ponudniki, rokodelci in obrtniki ter podjetja.

Pripraviti pravo pustno zabavo v Kulturnem domu Zreče je bila dolgoletna želja prostovoljcev Društva prijateljev mladine Zreče, ki se je skupaj s Turističnim društvom Zreče in sodelovanjem zreških godbenikov in društva ZŠAM Zreče, letos tudi uresničila. V prijetni dvorani je namreč mogoče neodvisno od zunanjega vremena lepo izkoristiti vse scenske, svetlobne, avdio in druge zmožnosti ter tako pričarati otrokom in odraslim kvalitetno pustno zabavo, kar se je s številnim obiskom na letošnji maškarade tudi že takoj potrdilo.

Velika in iskrena hvala vsem sodelujočim, še posebej pa donatorjem, ki so prispevali nagrade za najbolše maske, pustne krofe, napitke in ostalo:

Pekarna Težak, Zavarovalnica Triglav, Klet Zlati grič, Gostilna Grič Andrej Smogavc s.p., Atletska šola Kaš, Naravna kozmetika Trebnik, Tuš market Kea, Ptičja hišica Andrej Koprivnik s.p., Žganjekuha Vahter David s.p., Gostišče Jurček, Kavarna na trati, Frizerstvo Lena, Frizerski studio Katja, Izletniška kmetija Ančka, Turistična kmetija Arbajter, Urarstvo Drofenik, Gostišče Ulipi, Abi kekab, Swatycomet in GKN Driveline Slovenija   


Pokrovitelj prireditve: Občina Zreče0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI DRUŠTVO PRIJATELJEV MLADINE ZREČE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Pohorsko srce
Številka: 14
Izšla: 09.06.2016
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
23.10.2016 | Družabni dogodki
Srečanje starejših krajanov Stranice
23.10.2016 | Družabni dogodki
Otvoritev rekonstrukcije ceste Koroška vas
23.10.2016 | Kultura
Koncert zborovskega petja "PESMI PRIJATELJEVANJA"
29.10.2016 | Turizem
Krompirjeve počitnice v Termah Zreče
29.10.2016 | Turizem
4. Uniturjev savna fest
30.10.2016 | Družabni dogodki
Predstavitev vinske kleti P&F Jeruzalem Ormož
22.10.2016 | Šport
Pohod Bohinjske planine
22.10.201 | Ostalo
Humanitarna akcija Drobtinica
22.10.2016 | Kultura
Literarni večer Jaz mam en stari znucan koš
23.10.2016 | Družabni dogodki
Srečanje starejših krajanov Stranice
23.10.2016 | Družabni dogodki
Otvoritev rekonstrukcije ceste Koroška vas

Bodite prvi pri oddaji mnenja.