Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 28.04.2017

oblačno
Danes bo sprva oblačno. Padavine bodo od zahoda slabele in do zgodnjega popoldneva ponehale tudi v vzhodnih krajih. Delno se bo zjasnilo, na severozahodu pa bo ostalo bolj oblačno in predvsem na zahodu se bodo občasno še pojavljale krajevne padavine, deloma plohe. Čez dan bo spet zapihal jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo na severozahodu okoli 10, drugod od 12 do 18 stopinj C.
3°C | 8°C
sobota, 29.04.2017
-1°C | 13°C
nedelja, 30.04.2017
-1°C | 15°C
ponedeljek, 01.05.2017
-2°C | 14°C
torek, 02.05.2017
2°C | 14°C
Opozorila
Petek, 28.4.2017 ob 6h
Danes bodo predvidoma naraščale še reke v Posočju, v porečjih Vipave, Savinje in Dravinje ter Sava v srednjem toku. Močneje bo narasla tudi Sava v spodnjem toku.
3°C
8°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Zdravje in lepota

Vadi jogo - zaživi boljše!


ŠPORT, ZDRAVJE IN LEPOTA

| |
10.09.2015      20:11
A A

Vadi jogo - zaživi boljše!


Če kot povprečni prebivalci tega planeta trezno pogledamo vase in nase lahko ugotovimo, da naše telesno, energetsko, psihomentalno in duhovno stanje ni na zavidljivem nivoju. Kako živeti zdravo, mirno, uspešno, srečno življenje?


Deli:


Neizpodbitno dejstvo je, da svoja življenja lahko spremenimo na bolje in to v vseh ozirih, če le hočemo. Ne gre za čudeže, temveč le za sozvočje s temeljnimi življenjskimi tokovi.


Za vse v življenju potrebujemo izobraževanje. Na primer za poklic, hobije, vožnjo avta. Kakšno izobraževanje pa potrebujemo za zdravje, notranji mir, izpolnjenost, uspešnost, srečo?


Joga predstavlja enega najučinkovitejših izobraževanj za Življenje. Joga je znanost o telesu zavesti in duši, v svojem bistvu pa je znanost o sreči. V besedi sreča je zajeto veliko pojmov. Na primer zdravje, notranji mir, napolnjenost z energijo, radost, razbremenjenost, univerzalna ljubezen. Ta stanja so skozi vadbo joge izkusili mnogi, od pradavnine naprej in enako se jih da izkusiti tudi danes.


Joga v vsakdanjem življenju je zagotovo eden najbolj učinkovitih, postopnih jogijskih pristopov, primernih resnično za vse, ne glede na starost in telesno ter duševno stanje. Dobrobiti vadbe Joge v vsakdanjem življenju so skozi več kot petindvajsetletno prisotnost v slovenskem prostoru izkusili mnogi. Poskusi še ti!


dr. Danilo Kosi - Dayalpuri, prof.
Priloge:
Neznan tip datoteke
Vadba joge v vsakdanjem življenju v Zasavju
47100_zasavjejesen2015.jpg (279,68 KB)

Prenesi vse
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Zagorje ob Savi!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!