Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.04.2017

oblačno
Danes bo v vzhodnih krajih občasno še nekaj sonca, drugod pa bo večinoma oblačno. Zjutraj bo občasno deževalo na širšem območju Julijskih Alp ter ponekod na Notranjskem in Kočevskem, čez dan se bodo padavine krepile in se občasno pojavljale še ponekod v osrednjih krajih in na severu do Koroške. Pihal bo okrepljen jugozahodnik, ob morju jugo. Najvišje dnevne temperature bodo od 12 do 19, v vzhodnih krajih do 22 stopinj C.
5°C | 11°C
četrtek, 27.04.2017
7°C | 12°C
petek, 28.04.2017
7°C | 10°C
sobota, 29.04.2017
1°C | 12°C
nedelja, 30.04.2017
-1°C | 16°C
Opozorila
Sreda, 26.4.2017 ob 9h
Od danes do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Zato bodo v četrtek močneje narasli vodotoki v zahodni in južni ter deloma v severni Sloveniji, v noči na petek in v petek dopoldne pa tudi drugod. Danes in jutri zvečer bo povišano tudi plimovanje morja.
5°C
11°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Zagorske kegljačice v Izolo po zmago


ŠPORT

| |
23.03.2015      11:10
A A

Zagorske kegljačice v Izolo po zmagoDeli:

V  drugi slovenski ligi zahod je ženska ekipa Kegljaškega kluba Dormeo Zagorje zadnjo tekmo sezone odigrala v gosteh pri ekipi Izola II.

Zagorjanke so bile po spodrsljaju doma odločene, da se iz Izole vrnejo z dvema točkama. To jim je tudi uspelo, saj so zmagale z rezultatom 5 : 3 oziroma  3150 : 3037 podrtimi keglji. Točke za Dormeo so prispevale Andreja Taškar (543), Biserka Bogožalec (531) in Neva Taškar (506). K skupnemu rezultatu so svoje prispevale še: Stanka Škrabar (555), Štefka Flerin (522) in Marjeta Glas (493). V sezoni 2014/15 so kegljačice zagorskega kegljaškega kluba osvojile skupno 18 točk in so na lestvici na drugem mestu za ekipo Brest II iz Cerknice, ki je zbrala 20 točk. Vsa dekleta in oba naša moška predstavnika – vodja ekipe Dejan Taškar in trener ženske ekipe Uroš Stoklas, so se trudili po najboljših močeh in si zaslužijo iskrene čestitke in vse pohvale za prikazano v tej sezoni.

Naj bo srečno in uspešno tudi v novi sezoni!
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KEGLJAŠKI KLUB ZAGORJE OB SAVI? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!