Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 03.12.2016

pretežno oblačno
Ponoči se bo postopno pooblačilo. Zjutraj bo marsikje megla ali nizka oblačnost. Jutranje temperature bodo od -5 do -2, na Primorskem okoli 5 stopinj C.
-4°C | 2°C
nedelja, 04.12.2016
-6°C | 3°C
ponedeljek, 05.12.2016
-6°C | 6°C
torek, 06.12.2016
-6°C | 9°C
sreda, 07.12.2016
-6°C | 7°C
Opozorila
Petek, 2.12.2016 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
-4°C
2°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Z novo zmago proti drugi ligi


ŠPORT

| |
21.02.2014      7:24
A A

Z novo zmago proti drugi ligiDeli:

V soboto, 15.2.2014, je bil odigran 11. krog 3. Slovenske bowling lige. Ekipa Bowling kluba PLANET 300 Zagorje je doma igrala proti ekipi BK KOPER 2. Tudi tokrat so fantje igrali suvereno in zabeležili novo zmago z rezultatom 11:3 in tako ostajajo še naprej vodilni na lestvici ter s tem tudi v igri za uvrstitev v drugo ligo.

 

Članice pa so v nedeljo odigrale 6. krog ženske bowling lige v Bowling klubu Bajta v Radljah ob Dravi. V težkih pogojih se dekleta niso najbolj znašla in turnir končale pri repu nastopajočih. Na srečo si s tem niso pokvarile skupne uvrstitve saj je prva ekipa še naprej na petem mestu, druga ekipa pa na devetem. Do konca tekmovanja so jim preostali še trije krogi, prav zadnjega pa bodo odigrala v mesecu maju na domačem igrišču v Zagorju.

 

Ekipa seniorjev je četrti turnir Slovenske senior bowling lige odigrala v Postojni, kjer so z dobrim metom dosegli 5. mesto med štirinajstimi ekipami in s tem prišli do prvih točk. V skupni razvrstitvi so se povzpeli na 9. mesto.

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Zagorje ob Savi!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!