Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 28.10.2016

jasno
Ponoči in zjutraj bo v zahodni Sloveniji pretežno jasno. Drugod bo pretežno oblačno ali megleno. Na Primorskem bo še pihala povečini šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 7, v alpskih dolinah malo pod 0 stopinj C.
0°C | 14°C
sobota, 29.10.2016
1°C | 17°C
nedelja, 30.10.2016
1°C | 16°C
ponedeljek, 31.10.2016
2°C | 14°C
torek, 01.11.2016
4°C | 10°C
Opozorila
Četrtek, 27.10.2016 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
0°C
14°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Prijateljski turnir Kranj-Zagorje


ŠPORT

| |
25.11.2015      14:34
A A

Prijateljski turnir Kranj-ZagorjeSkupinska slika vseh udeležencev
Skupinska slika vseh udeležencev
Deli:

Na martinovo soboto, 14.11.2015, so se igralci zagorskega kluba odpravili na prijateljski turnir v Kranj. 
Že v pomladanskih mesecih so kranjčani obiskali Zagorje, tokrat pa so jim Zagorjani obisk vrnili. Po začetnem druženju ob kavici in dobrotah, ki jih je posebej za tekmovalce pripravila in sponzorirala domača pekarna Umnik, so se igralci pomaknili k stezam in pričeli s kvalifikacijami. Pomerili sta se ekipi Zagorje 1 proti Kranj 1 ter Zagorje 2 proti Kranj 2. Domačini so izrabili prednosti domačega igrišča ter povedli v obeh dvobojih. Zagorjani so si sicer priigrali nekaj točk, vendar pa na žalost niso uspeli premagati svojih nasprotnikov. Tako bi se morali v finalu udariti kranjčani. Vendar pa je v pravilih turnirja zapisano, da se v finalu ne morata pomeriti dve ekipi iz istega kraja. Zato sta se v finale uvrstili ekipi Zagorje 2 in Kranj 1. Zagorskim igralcem pa igra ni stekla niti v naslednjem delu. Tako je turnirska zmaga pripadla ekipi iz Kranja. Ekipi, ki pa se je borila za tretje mesto, je v izdihljajih tekme uspela iztržiti izenačenje. Tako je o zmagovalcu tekme odločal en sam met, ki ga je za svojo ekipo opravil poljuben igralec.

Najprej so metali Kranjčani, ki so v ogenj poslali svojega najstarejšega igralca. Vendar pa se mu je pod pritiskom zatresla roka in uspel je podreti le 6 kegljev. Zagorjani pa so v odločilnih trenutkih zaupali svoji najmlajši igralki, Evi Krafogel, ki je podrla 9 kegljev in tako Zagorju priborila 3.mesto. Med vsemi igralci velja izpostaviti tudi zagorjanko Marijo Prah, ki je bila najboljša igralka turnirja.

 

Po končanem turnirju so igralci druženje nadaljevali v restavraciji Mercator centra, kjer so se dogovorili tudi o prihodnjem srečanju, ki se bo odvilo v Zagorju v jeseni leta 2016.

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Zagorje ob Savi!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!