Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 29.05.2017

delno oblačno
Popoldne bo sončno. Ponekod bo pihal šibak veter južnih smeri. Najvišje dnevne temperature bodo od 25 do 29 stopinj C.
9°C | 28°C
torek, 30.05.2017
10°C | 28°C
sreda, 31.05.2017
12°C | 26°C
četrtek, 01.06.2017
11°C | 25°C
petek, 02.06.2017
11°C | 24°C
Opozorila
Ponedeljek, 29.5.2017 ob 14h
Dodatnega opozorila ni.
9°C
28°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Prijateljski turnir Kranj-Zagorje


ŠPORT

| |
25.11.2015      14:34
A A

Prijateljski turnir Kranj-ZagorjeSkupinska slika vseh udeležencev
Skupinska slika vseh udeležencev
Deli:

Na martinovo soboto, 14.11.2015, so se igralci zagorskega kluba odpravili na prijateljski turnir v Kranj. 
Že v pomladanskih mesecih so kranjčani obiskali Zagorje, tokrat pa so jim Zagorjani obisk vrnili. Po začetnem druženju ob kavici in dobrotah, ki jih je posebej za tekmovalce pripravila in sponzorirala domača pekarna Umnik, so se igralci pomaknili k stezam in pričeli s kvalifikacijami. Pomerili sta se ekipi Zagorje 1 proti Kranj 1 ter Zagorje 2 proti Kranj 2. Domačini so izrabili prednosti domačega igrišča ter povedli v obeh dvobojih. Zagorjani so si sicer priigrali nekaj točk, vendar pa na žalost niso uspeli premagati svojih nasprotnikov. Tako bi se morali v finalu udariti kranjčani. Vendar pa je v pravilih turnirja zapisano, da se v finalu ne morata pomeriti dve ekipi iz istega kraja. Zato sta se v finale uvrstili ekipi Zagorje 2 in Kranj 1. Zagorskim igralcem pa igra ni stekla niti v naslednjem delu. Tako je turnirska zmaga pripadla ekipi iz Kranja. Ekipi, ki pa se je borila za tretje mesto, je v izdihljajih tekme uspela iztržiti izenačenje. Tako je o zmagovalcu tekme odločal en sam met, ki ga je za svojo ekipo opravil poljuben igralec.

Najprej so metali Kranjčani, ki so v ogenj poslali svojega najstarejšega igralca. Vendar pa se mu je pod pritiskom zatresla roka in uspel je podreti le 6 kegljev. Zagorjani pa so v odločilnih trenutkih zaupali svoji najmlajši igralki, Evi Krafogel, ki je podrla 9 kegljev in tako Zagorju priborila 3.mesto. Med vsemi igralci velja izpostaviti tudi zagorjanko Marijo Prah, ki je bila najboljša igralka turnirja.

 

Po končanem turnirju so igralci druženje nadaljevali v restavraciji Mercator centra, kjer so se dogovorili tudi o prihodnjem srečanju, ki se bo odvilo v Zagorju v jeseni leta 2016.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Zagorje ob Savi!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Maj 29 30 31 1 2 3 4 5 6 7
29.05.2017
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.