Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 21.02.2017

oblačno
Danes bo zmerno do pretežno oblačno. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 6 do 13 stopinj C.
-2°C | 8°C
sreda, 22.02.2017
-1°C | 10°C
četrtek, 23.02.2017
-1°C | 9°C
petek, 24.02.2017
1°C | 6°C
sobota, 25.02.2017
-4°C | 4°C
Opozorila
Torek, 21.2.2017 ob 10h
Dodatnega opozorila ni.
-2°C
8°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Novica iz Kluba Pon Do Kwan Izlake


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
04.02.2014      8:45
A A

Novica iz Kluba Pon Do Kwan IzlakeDeli:
Atene, Grčija. Tilen Zajc se je v spremstvu trenerja Srečka Rozmana odpravil na deseti mednarodni turnir v kickboxingu, ki je potekal 1. in 2. februarja v Atenah, Grčija. To je eden izmed petih najmočnejših turnirjev v Evropi, na katerem se zberejo najboljši tekmovalci stare celine.
V soboto so potekale borbe v absolutni kategoriji in ekipne borbe. Tilen je s tekmovanjem začel v absolutni kategoriji, po dobri predstavi napredoval dve koli in nato klonil. Po tem ga je v ekipo Best Fighter Italija povabil njihov trener in po uspešnih borbah so šele v finalu klonili proti madžarskim tekmovalcem.
V nedeljo se je tekmovanje nadaljevalo v posamičnih borbah, kjer je Tilen tekmoval v kategoriji -74 kg in -79 kg. Začel je v kategoriji -79 kg proti domačinu Renesis Theodorisu (ekipa Ikaros), si priboril napredovanje v drugo kolo, kjer se je srečal še z enim grškim tekmovalcem, in si prav tako priboril napredovanje. V naslednjem kolu se je pomeril z Tamas Imrejem (H) in po odlični borbi klonil z minimalno razliko. Žal se dogaja tudi to, da  sodniki vplivajo na končni izid, kar se je v tej borbi pokazalo. Napredovanje bi si po prikazanem, in po odzivu gledalcev, zagotovo zaslužil Tilen.
Kljub grenkem priokusu kategorije -79 kg, pa se je v naslednji kategoriji -74 kg Tilen dovolj zbral in ni dovolil presenečenj zaradi sodniških odločitev. Premagoval je nasprotnike z dovolj veliko razliko in za nameček v finalu premagal domačina Konstantinou Lazaros (Ikaros) z izidom 11:4 in tako kronal nastope v Grčiji z najvišjo stopničko.0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Zagorje ob Savi? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!