Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 05.12.2016

delno oblačno
Ponoči se bo oblačnost od jugozahoda prehodno širila tudi nad osrednjo in del vzhodne Slovenije. Po nekaterih nižinah bo zjutraj megla. Najnižje jutranje temperature bodo od -7 do -2, na Primorskem od 0 do 5 stopinj C.
-4°C | 6°C
torek, 06.12.2016
-6°C | 9°C
sreda, 07.12.2016
-8°C | 5°C
četrtek, 08.12.2016
-6°C | 9°C
Opozorila
Nedelja, 4.12.2016 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
-4°C
6°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Novica iz Kluba Pon Do Kwan Izlake


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
04.02.2014      8:45
A A

Novica iz Kluba Pon Do Kwan IzlakeDeli:
Atene, Grčija. Tilen Zajc se je v spremstvu trenerja Srečka Rozmana odpravil na deseti mednarodni turnir v kickboxingu, ki je potekal 1. in 2. februarja v Atenah, Grčija. To je eden izmed petih najmočnejših turnirjev v Evropi, na katerem se zberejo najboljši tekmovalci stare celine.
V soboto so potekale borbe v absolutni kategoriji in ekipne borbe. Tilen je s tekmovanjem začel v absolutni kategoriji, po dobri predstavi napredoval dve koli in nato klonil. Po tem ga je v ekipo Best Fighter Italija povabil njihov trener in po uspešnih borbah so šele v finalu klonili proti madžarskim tekmovalcem.
V nedeljo se je tekmovanje nadaljevalo v posamičnih borbah, kjer je Tilen tekmoval v kategoriji -74 kg in -79 kg. Začel je v kategoriji -79 kg proti domačinu Renesis Theodorisu (ekipa Ikaros), si priboril napredovanje v drugo kolo, kjer se je srečal še z enim grškim tekmovalcem, in si prav tako priboril napredovanje. V naslednjem kolu se je pomeril z Tamas Imrejem (H) in po odlični borbi klonil z minimalno razliko. Žal se dogaja tudi to, da  sodniki vplivajo na končni izid, kar se je v tej borbi pokazalo. Napredovanje bi si po prikazanem, in po odzivu gledalcev, zagotovo zaslužil Tilen.
Kljub grenkem priokusu kategorije -79 kg, pa se je v naslednji kategoriji -74 kg Tilen dovolj zbral in ni dovolil presenečenj zaradi sodniških odločitev. Premagoval je nasprotnike z dovolj veliko razliko in za nameček v finalu premagal domačina Konstantinou Lazaros (Ikaros) z izidom 11:4 in tako kronal nastope v Grčiji z najvišjo stopničko.
Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Zagorje ob Savi? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!