Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 03.12.2016

pretežno oblačno
Danes bo zmerno do pretežno oblačno, nekaj sonca bo predvsem na severovzhodu države. Zjutraj bo ponekod megla ali nizka oblačnost. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 2 do 5, na Primorskem do 10 stopinj C.
-4°C | 2°C
nedelja, 04.12.2016
-6°C | 3°C
ponedeljek, 05.12.2016
-6°C | 6°C
torek, 06.12.2016
-6°C | 9°C
sreda, 07.12.2016
-6°C | 7°C
Opozorila
Sobota, 3.12.2016 ob 5h
Dodatnega opozorila ni.
-4°C
2°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Domača zmaga prinesla vrh lestvice


ŠPORT

| |
24.11.2014      12:20
A A

Domača zmaga prinesla vrh lestviceDeli:

V 7. krogu 2. slovenske lige zahod so zagorske kegljačice v zadnji  tekmi jesenskega dela doma gostile ekipo Izole II. Tudi tokrat so igralke Dormea odigrale suvereno in gostje premagale z rezultatom 7:1. Končni rezultat je bil 3058:2864 podrtih kegljev. S tem rezultatom se je ekipa Kegljaškega kluba Zagorje po prvem delu ligaških tekem na vrhu lestvice pridružila ekipi Kočevja, s  katero si delita prvo mesto. Obe ekipi sta zbrali deset točk in imata enako število dobljenih iger. Prve tri ekipe na lestvici so po točkah izenačene, zato bo spomladanski del zelo zanimiv, saj bo kot kaže za končno zmagalo odločalo ne samo skupno število točk, ampak število dobljenih iger na posamezni tekmi.

 

Spomladanski del se za kegljačice Dormea začne 18.01.2015. V goste pride ekipa Brest II.Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KEGLJAŠKI KLUB ZAGORJE OB SAVI? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!