Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.01.2017

pretežno jasno
Ponoči in jutri bo pretežno oblačno. V zahodni Sloveniji padavin ne bo, drugod bo občasno snežilo. Več padavin bo v južni Sloveniji. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem močna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -2 do -8, ob morju malo nad 0, najvišje dnevne od -4 do -1, na Primorskem do 5 stopinj C.
-16°C | -4°C
četrtek, 19.01.2017
-14°C | -3°C
petek, 20.01.2017
-13°C | -2°C
sobota, 21.01.2017
-10°C | 1°C
Opozorila
Ponedeljek, 16.1.2017 ob 19h
V torek in sredo bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo v sunkih dosegala hitrost 110 do 140 km/h.
-16°C
-4°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

KROVSTVO IN KLEPARSTVO


GOSPODARSTVO, POSLOVNE, OSTALO

| |
28.02.2014      10:49
A A

KROVSTVO IN KLEPARSTVO


Preventivni pregled strehe po končani zimi


KROVSKA DELA
KROVSKA DELA
Deli:

Kako poskrbeti za našo »streho nad glavo«?


Po vetrovni jeseni, deževni, a letos ne prav snežni zimi, je nujno poskrbeti za naše strehe. Z rednim čiščenjem in vzdrževanjem strehe in njenih pripadajočih kleparskih elementov, poskrbimo, da imamo s streho čim manj skrbi in stroškov. Kot ne obstaja specialno delo, ki bi ga lahko opravljal kdorkoli, vsakdo ni primeren za delo na strehi.

V kolikor potrebujete strokovno izvedbo kakršnihkoli del na strehi, vam radi ustrežemo.


TESARSKE STORITVE Izvajamo delno menjavo in popravilo starih ostrešij, izdelujemo različne frčade, deskamo strešne konstrukcije, izdelamo prezračevanje streh, letvamo, izdelujemo in montiramo nadstreške in podaljške obstoječih streh,...


KROVSTVO Na novo prekrivamo ali adaptiramo obstoječe strehe, rekonstruiramo starejše stanovanjske objekte in novogradnje. Prekrivamo z različnimi kritinami, kot so: pločevinaste, vlakno-cementne, profilirane, opečne, betonske in bitumenske kritine, demontiramo in varno odstranjujemo tudi azbestno kritino, poskrbimo za varen odvoz.


KLEPARSKE STORITVE Izvajamo kleparska dela z materiali kot so:
aluminij, barvni aluminij, baker, rostfrei, cinkotit in pocinkana pločevina.
Montiramo žlebove, odtočne cevi, strešne žlote in obrobe, snegolove, različna strešna okna in svetlobne kupole, čelne obrobe, dimniške obrobe in dimniške kape, prekrivamo frčade z ravno pločevino, izdelujemo in montiramo kovinske okenske police,...
 

V kolikor rabite našo pomoč, nam lahko pišete na e-naslov: igor.pistotnik@gmail.com ali nas pokličete na tel. št.: 03/56-69-580 in 041-673-979. Vabimo vas tudi k ogledu  naše fb in internetne strani.  


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI STAVBNO KLEPARSTVO IN KROVSTVO Igor Pistotnik s.p.? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!