Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 29.04.2017

pretežno jasno
Ponoči in zjutraj bo delno jasno, ponekod še pretežno oblačno in po nekaterih nižinah zjutraj megleno. Na Primorskem bo proti jutru zapihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 9, v Gornjesavski dolini okoli 0 stopinj C.
6°C | 16°C
nedelja, 30.04.2017
3°C | 19°C
ponedeljek, 01.05.2017
6°C | 20°C
torek, 02.05.2017
8°C | 18°C
sreda, 03.05.2017
9°C | 15°C
Opozorila
Petek, 28.4.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
16°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

V petek prihaja na Vrhniko FerFud


TURIZEM

| |
13.08.2015      8:15
A A

V petek prihaja na Vrhniko FerFud


FerFud - modri ulični tovornjaček, ki navdušuje z vrhunskimi okusi, nekoliko drugačnim načinom plačila ter dobrodelno noto, bo v petek obiskal Vrhniko! 14. avgusta se bo ob 17. uri ustavil v Parku samostojnosti in tako popestril dogajanje v sklopu prireditve Poletje na Vrhniki.


Foto: Citymagazine
Foto: Citymagazine
Deli:
Še ne poznate projekta? Gre za kulinarično avanturo mladega chefa - Mitje Horvata in Janeza Karlina, ki na svoji veliki turneji po Sloveniji ponujata fine grižljaje, navdahnjene s slovensko kulinarično tradicijo, a postrežene na kul, urban in 'street food' način.
Izpopolnjene kombinacije okusov, ki nastajajo pod taktirko Luke Jezerška in s podporo Hoferjevih kakovostnih sestavin, pa niso edini razlog, zaradi katerega se velja ustaviti in okrepčati. Zanimiv je namreč tudi način plačila, saj za okusen obrok zadostuje že QR koda, ki jo lahko generirate brezplačno, na spletnem mestu www.ferfud.si, ali pa za fine grižljaje plačate po želji oz. kolikor mislite, da je postreženo vredno. S tem pa naredite tudi nekaj dobrega - vsi prihodki so namreč namenjeni v podporo projektu Botrstvo v Sloveniji.
Fino, kajne?
To pa seveda ni edini postanek kulinaričnega tovornjačka. Njegovo pot lahko spremljate na: https://www.ferfud.si/#aupcoming
V upanju, da se nam boste pridružili in informacije tudi delili, vas lepo pozdravljamo.

Ekipa FerFud

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vrhnika!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 448
Izšla: 24.04.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.