Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 30.03.2017

jasno
Zvečer in ponoči bo pretežno jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 6, ob morju okoli 8 stopinj C.
6°C | 22°C
petek, 31.03.2017
6°C | 22°C
sobota, 01.04.2017
5°C | 22°C
nedelja, 02.04.2017
5°C | 22°C
Opozorila
Sreda, 29.3.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
22°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Spletna stran VisitVrhnika zelo dobro ......


TURIZEM

| |
29.01.2015      7:55
A A

Spletna stran VisitVrhnika zelo dobro obiskana


Sredi decembra je Zavod Ivana Cankarja Vrhnika vzpostavil nov spletni portal www.visitvrhnika, ki naj bi bil vstopna točka vrhniškega turizma. Rezultati obiska so navdušujoči, pravijo v zavodu.


Deli:

V mesecu delovanja je nova spletna zbrala preko 15 tisoč ogledov strani. Poleg vstopne strani sta najbolj priljubljena cilja koledar dogodkov in stran, kjer si lahko ogledajo in preberejo o tem, kaj početi na Vrhniki,« je povedala Marija Zakrajšek iz zavoda, ki bdi nad projektom. Največ obiskovalcev je stran našlo preko (predvsem) googla, skoraj 20 odstotkov je na stran prišlo preko socialnih omrežij (facebooka in twitterja), nekaj odstotkov manj pa preko drugih spletnih strani (predvsem vrhniške občinske strani) ali neposredno z vpisom spletnega naslova.
Stran je dobila precej pohval, nekaj pa tudi konstruktivnih kritik, ki jih bodo poskusili upoštevati pri nadgradnjah. Več jih je povprašalo zakaj je potrebno ime v angleškem zapisu. Kot pravi Zakrajškova, imajo podobno poimenovanje številna slovenska mesta, kajti na ta način se izboljšuje možnost zadetkov oziroma prikazov v iskalniku. »Drugače povedano: na spletu smo bolj vidni za tujce s takšnim poimenovanjem.« Sicer pa ravno za slednje trenutno že poteka prevajanje strani v angleščino.
»Zahvaljujemo vsem za klike in vabimo, da še naprej spremljate objave – tako na spletnem strani kot tudi na facebook strani in twitter profilu. Trudili se bodo, da bodo objave vizualno in informacijsko dodelane ter uporabne tako za tiste, ki se na stran vračajo večkrat, kot tudi za tiste, ki Vrhniko raziskujejo prvič,« je še dodala sogovornica.


Gašper Tominc
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vrhnika!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 447
Izšla: 27.03.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Marec 29 30 31 1 2 3 4 5 6 7
29.03.2017
Danes ni dogodkov.
30.03.2017 | Kino
Kino Vrhnika: POVEDKA O JEZERU
01.04.2017 | Kino
Kino Vrhnika: MESEČINA
Pokaži več
Skrij

Bodite prvi pri oddaji mnenja.