Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 28.10.2016

pretežno jasno
Ponoči in zjutraj bo v zahodni Sloveniji pretežno jasno. Drugod bo pretežno oblačno ali megleno. Na Primorskem bo še pihala povečini šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 7, v alpskih dolinah malo pod 0 stopinj C.
6°C | 14°C
sobota, 29.10.2016
4°C | 14°C
nedelja, 30.10.2016
5°C | 14°C
ponedeljek, 31.10.2016
8°C | 13°C
torek, 01.11.2016
6°C | 9°C
Opozorila
Četrtek, 27.10.2016 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
14°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Župan sprejel državne podprvake v futsalu


ŠPORT

| |
08.05.2015      8:37
A A

Župan sprejel državne podprvake v futsalu


Vrhnika, 5. maj – V sejni sobi na Tržaški 1 sta župan Stojan Jakin in direktorica občinske uprave Vesna Kranjc sprejela ekipo futsala (FK Zavas), ki je v nedavni končnici državnega prvenstva osvojila naslov državnih podprvakov v skupini U19.


Deli:

Župan, ki si je ogledal predzadnjo tekmo ekipe na Vrhniki, je izrazil navdušenje nad njihovim znanjem in športno spretnostjo ter jim hkrati tudi čestital. »Najboljše stvari pritičejo Vrhniki in vi ste ena takih. Zato samo še tako naprej in seveda moje iskrene čestitke!« Uspeh ekipe je po svoje presenetljiv, saj se je Futsal klub Zavas ustanovil šele lani jeseni, skupina U19 pa je ena najbolj konkurenčnih mladinskih skupin. Mile Simeunovič, nekdanji državni reprezentant zlate generacije slovenskih nogometašev, je fante pripravil več kot odlično: »Prednost Vrhnike pred ostalimi kraji, je ta, da se nahaja v prostoru med Litijo in Tolminov, kjer praktično ni podobnega kluba. Zato lahko izbiramo med ogromnim potencialom.« Kljub obstoječemu igralskemu potencialu, ki je po zadnjih uspehih kluba samo še narastel ali pa vsaj povpraševanje po njem, večina igralcev vendarle prihaja z Vrhnike in Podlipe, nekaj fantov pa celo iz Cerknega in Tolmina. »Pred začetkom sezone nas ni nihče poznal niti resno jemal, sedaj vse slovenske ekipe vedo kdo smo in kdo so naši fantje,« je bil slikovit Mile.
Po besedah predsednika kluba Mirana Ribiča načrtujejo odprtje podružničnega kluba v Horjulu in v Borovnici ter ob obstoječih skupinah U19 in U21, ustanovitev še skupine U15. Dolgoročni cilj pa je mednarodna Champions liga v futsalu, ki bi jo lahko v nekaj letih tudi dosegli.

Gašper Tominc (foto: GT)

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vrhnika!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 442
Izšla: 24.10.2016
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 28 29 30 31 1 2 3 4 5 6
28.10.2016 | Kino
Kino Vrhnika: PR' HOSTAR
31.10.201 | Tečaji in delavnice
JUTRANJE VAJE ZA SAMOZDRAVLJENJE
02.11.2016 Ni kategorije
Kino Vrhnika: NIKA

Bodite prvi pri oddaji mnenja.