Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.01.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo v zahodnih krajih delno jasno z občasno zmerno oblačnostjo. Drugod bo pretežno oblačno, predvsem v južni Sloveniji bo občasno še rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodnik, na Primorskem močna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od -4 do 2, na Primorskem do 6 stopinj C.
-4°C | 0°C
četrtek, 19.01.2017
-7°C | 0°C
petek, 20.01.2017
-9°C | 0°C
sobota, 21.01.2017
-9°C | 1°C
nedelja, 22.01.2017
-9°C | 0°C
Opozorila
Sreda, 18.1.2017 ob 11h
Do jutri zjutraj bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo na izpostavljenih mestih v sunkih dosegala hitrost od 110 do 140 km/h. Počasi bo slabela jutri čez dan, a bo do večera na izpostavljenih legah v sunkih še lahko dosegala hitrost okoli 100 km/h.
-4°C
0°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Zelo spodbuden začetek sezone naših športnic...


ŠPORT

| |
04.03.2014      10:39
A A

Zelo spodbuden začetek sezone naših športnic


V nedeljo, 23.2.2014, smo gostili prvo prvenstveno tekmo v ritmični gimnastiki programa A1. Na dan zaključka 22. zimskih olimpijskih iger se je v športni dvorani OŠ Antona Martina Slomška pod Hruševco zvrstilo 172 ritmičark iz osmih slovenskih klubov in enega iz zamejstva.


Deli:

Med skupaj 79 nastopi v 11 kategorijah so naše ritmičarke dosegle krasen rezultat. Izmed osmih prijavljenih vaj se jih je pet uvrstilo na mesta za medalje

  • Nastja Podvratnik in Iza Lucija Štupica pri kadetinjah,
  • Meta Mramor in Ajda Ratkovič pri članicah med pari oz. trojicami z rekvizitom ter  
  • Nastja Podvratnik pri kadetinjah v individualni vaji z žogo
so prejele srebrne medalje, medtem ko so: 
  • Ajda Garbajs, Maša Gabršček, Petra Jereb, Jietske Hartmans, Pika Grušovnik, Urša Troha pri deklicah v skupinskih sestavah brez rekvizita + rekvizit in
  • Neža ČukNina Žižmond in Ana Jazbinšek pri mladinkah med pari oz. trojicami z rekvizitom

osvojile bron.

Ekipa GD Vrhnika pri mlajših deklicah skupinsko v sestavi Zala Rus, Mija Podvratnik, Klara Martinčič, Sonja Sara Margon, Lučka Patačko Koderman in Niki Brenčič je osvojila sedmo mesto. Med članicami individualno z žogo je Neža Celarc prišla tik do stopničk, na četrto mesto, Metka Močilar pa je v isti kategoriji osvojila sedmo. Vsem dekletom čestitamo! Prav tako čestitamo in se zahvaljujemo vsem staršem in članom društva, ki so sodelovali pri organizaciji tekmovanja. Naj je šlo za prispevek pri pripravi prizorišča in izvajanje nalog med tekmo, ali pa za organizacijo srečelova in pridobivanje sponzorjev. Verjamemo, da je bil dan, ki smo ga prebili v telovadnici porabljen dobro. Morda pa smo s tem tudi malce pripomogli k športnim uspehom naših tekmovalk.

Sponzorji letošnje tekme, katerim se za nihov prispevek iskreno zahvaljujemo, so bili:

Amadeus Slovenija, AR.TIGO, Gostilna Bajc, Intersport Vrhnika, KNJIGOVEZ d.o.o., Medra Telekomunikacije, Molek servis, Optika Lah d.o.o., Pekarna – keksarna Adamič, Plesna trgovina Salsa, PRO SAF d.o.o., Spletna trgovina Aleia, Zavarovalnica Triglav d.d. in Zavod Ivana Cankarja Vrhnika

 

Športni pozdrav, GD Vrhnika
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vrhnika!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 444
Izšla: 19.12.2016
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
18.01.2017
Danes ni dogodkov.
19.01.2017 | Kino
Kino Vrhnika: ČREDA
21.01.2017 | Kino
Kino Vrhnika: Pošast Moli
22.01.2017 | Kino
Kino Vrhnika: Zapoj 3D
22.01.2017 | Kino
Kino Vrhnika: KITAJSKI ZID
22.01.2017 | Kino
Kino Vrhnika: Skrita Lepota
27.01.2017 | Kino
Kino Vrhnika: Dežela La La

Bodite prvi pri oddaji mnenja.