Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 25.05.2017

pretežno jasno
Od severa se bo delno zjasnilo. Dan bo razmeroma sončen z nekaj spremenljive oblačnosti. Popoldne tu in tam ni izključena kakšna kratkotrajna ploha. Ponekod bo pihal severni do severovzhodni veter, na Primorskem dopoldne šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 18 do 22, na Primorskem do 24 stopinj.
12°C | 22°C
petek, 26.05.2017
9°C | 26°C
sobota, 27.05.2017
12°C | 26°C
nedelja, 28.05.2017
11°C | 27°C
ponedeljek, 29.05.2017
13°C | 30°C
Opozorila
Četrtek, 25.5.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
22°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Vrhniški košarkarji ponovno nepremagljivi!


ŠPORT

| |
01.12.2015      10:29
A A

Vrhniški košarkarji ponovno nepremagljivi!


Člani v letošnji sezoni blestijo v 4. SKL. Brez poraza so tudi po 7. krogu, do konca koledarskega leta so še 3 tekme, sledi kratek premor in po novem letu zopet ''na polno''. Spodaj si preberite prispevek ter izjave po sobotni tekmi proti ekipi iz Kranjske Gore.


Deli:

Košarkarji Vrhnike so tekmo 7. kroga 4. SKL odigrali doma proti ekipi iz Kranjske Gore. Pred lepim številom gledalcev so tekmo začeli z naslednjo postavo: Kos Jan, Kos Jaka, Drašler, Gostiša in Homovec. Začetek tekme je bil odličen in domača ekipa je hitro povedla z nekaj koši razlike. Gostje so se nato zbrali in izkoristili nekaj napak domačih ter do konca prve četrtine rezultat izenačili na 18:18. Tudi v nadaljevanju so bolje pričeli gostje, ki so razliko v 2. četrtini uspeli povečati celo na 10 točk. Do polčasa jim je tako uspelo zadržati večino prednosti, rezultat ob polčasu je bil 33:41 v prid gostov.

V drugem delu tekme pa so domači ob bučnem navijanju domačih gledalcev popolnoma ustavili goste in z izvrstno igro tako v obrambi kot v napadu izničili prednost in si priigrali nekaj košev razlike. Po koncu 3. četrtine je bil tako rezultat 61:53 za domače košarkarje. Tudi v zadnji četrtini domači niso popustili in kljub grobi igri gostov ter malce nedoraslemu sodniškemu kriteriju uspeli zadržati oz. še nekoliko povečati prednost, tako da zmaga do konca tekme ni bila ogrožena. Končni rezultat 83:70. Z 7 zmagami je tako ekipa Vrhnike še edina neporažena ekipa v 4. SKL!

Strelci za Vrhniko: Kos Jaka 18, Kos Jan 17, Drašler 14, Gostiša 12, Remžgar in Brglez 8, Petek 4, Savič 2.

Naslednjo tekmo bodo košarkarji odigrali v gosteh pri ekipi KOŠ Koper, potem pa nas doma čaka huda borba proti ekipi Krvavca iz Cerkelj, kjer bomo potrebovali tudi vašo pomoč!


Izjave po tekmi:

Matic Vidic (trener): Tako kot lani, se je tudi letos ponovila zgodba na tekmi s Kranjsko Goro. Dober začetek, porazna druga četrtina in potem juriš skozi celoten drugi polčas so zaznamovali srečanje. Dobro smo se pripravili in predvsem v drugem polčasu izvajali stvari kot smo se dogovorili. Do konca leta nas čakajo še tri tekme, najprej v soboto v Kopru proti mladi ekipi KK Koš, ki je zelo  nepredvidljiva. Čestitke igralcem in strokovnemu štabu za zmago!

Matevž Homovec (kapetan): Tekme s Kranjsko Goro so vedno težke in nepredvidljive. Začeli smo odlično, nato nekoliko popustili in na koncu stvari zopet vzeli v svoje roke. Za nekaj vroče krvi sta poskrbela predvsem delilca pravice, ki očitno nista videla na trenutke malce umazane igre gostov. S tem se v drugem polčasu nismo več obremenjevali, prestavili v višjo prestavo in jih zasluženo premagali. Hkrati vabim vse na naslednjo domačo tekmo, ki bo za nas zelo pomembna, saj igramo proti neposrednemu tekmecu za vstop 2. del tekmovanja, ekipi KK Krvavec, ki ima v letošnji sezoni samo 1 poraz.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KOŠARKARSKI KLUB VRHNIKA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


KOŠARKARSKI KLUB VRHNIKA
KOŠARKARSKI KLUB VRHNIKA
POD HRUŠEVCO 33
Tel:
Naš časopis
Številka: 448
Izšla: 24.04.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.