Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 28.04.2017

pretežno oblačno
Danes bo sprva oblačno. Padavine bodo od zahoda slabele in do zgodnjega popoldneva ponehale tudi v vzhodnih krajih. Delno se bo zjasnilo, na severozahodu pa bo ostalo bolj oblačno in predvsem na zahodu se bodo občasno še pojavljale krajevne padavine, deloma plohe. Čez dan bo spet zapihal jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo na severozahodu okoli 10, drugod od 12 do 18 stopinj C.
10°C | 17°C
sobota, 29.04.2017
5°C | 17°C
nedelja, 30.04.2017
4°C | 19°C
ponedeljek, 01.05.2017
5°C | 20°C
torek, 02.05.2017
8°C | 20°C
Opozorila
Petek, 28.4.2017 ob 6h
Danes bodo predvidoma naraščale še reke v Posočju, v porečjih Vipave, Savinje in Dravinje ter Sava v srednjem toku. Močneje bo narasla tudi Sava v spodnjem toku.
10°C
17°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Vrhničani ugnali vodilne Štajerce


ŠPORT

| |
16.03.2015      12:40
1
A A

Vrhničani ugnali vodilne Štajerce


Vrhnika, 14. marec – Državno prvenstvo v futsalu za ekipe U19 se počasi zaključuje. Minuli vikend so se med seboj v četrtfinalu spopadali najboljši pari vzhoda in zahoda. Vrhničani (Futsal klub Zavas), drugouvrščeni v skupini »zahod«, so v Slomškovi dvorani gostili prvouvrščeno ekipo »vzhoda« iz Ozmeca in jo premagali s 7:3.


Deli:

Štajerski nasprotniki, lanski državni podprvaki, imajo na lestvici boljšo statistiko (nič porazov, en remi, FK Zavas pa 3 poraze), zato so jih Vrhničani sprejeli s spoštovanjem, a že kmalu se je pokazalo, da le niso tako nevaren nasprotnik. Prvi polčas so po napaki nasprotnikove obrambe Vrhničani zaključili z golom prednosti (3:2). Drugi polčas so gostje kmalu izenačili, a s tem se je polnjene vrhniške mreže zaključilo. Povod igre je bil v rokah gostiteljev, piko na i pa je minuto in pol pred koncem dodal domači vratar, ki je izpred svojega gola poslal žogo naravnost v nasprotnikovo mrežo. Dvesto gledalcev se je drlo od navdušenja in topotalo po tribuni, razen peščice gostujočih navijačev, ki so dvorano morali zapustiti sklonjenih glav.

Kot so povedali v klubu, niso računali na zmago, a sreča je bila očitno na strani pogumnih: »Fantje so zelo borbeni, kar je naša velika prednost pred nasprotniki. Konec tedna nas čaka povratna tekma na Štajerskem. Ne bom napovedoval rezultata, vsekakor pa bomo stopili na njihov parket s previdnostjo,« je po tekmi dejal direktor kluba Boštjan Erčulj.
Z morebitno zmago oziroma neodločenim izzidom s primernim številom danih golov v gosteh (igra se po ligaškem sistemu), bi se Vrhničani prebili med prve štiri, kar so bile na začetku sezone še mokre sanje. Naj spomnimo, da je Futsal klub Zavas zaživel šele lansko jesen, a očitno je delo trenerja in nekdanjega reprezentanta Mileta Simeunoviča obrodilo zelo dobre rezultate. Tako dobre, da sedaj stojijo celo na pragu svojih sanj. Kaj se bo iz tega izcimilo, bomo izvedeli konec tedna na povratni tekmi proti Ozmecu. Baje organizator že pripravlja avtobusni prevoz za domače navijače…

Gašper Tominc, foto: GT video: FK Zavas
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vrhnika!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 1 komentarjev
Miha Marinko
Miha Marinko Se strinjam0 Se ne strinjam0
Tile fantje so ta trenutek najboljša promocija občine Vrhnika

19.03.2015 ob 15:17:16 Odgovor Prekliči
1 komentarjev
Stran


Naš časopis
Številka: 448
Izšla: 24.04.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.