Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.01.2017

jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, burja bo počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
-8°C | -1°C
sobota, 19.01.2017
-4°C | 1°C
nedelja, 21.01.2017
-9°C | -1°C
ponedeljek, 22.01.2017
-9°C | 0°C
torek, 23.01.2017
-10°C | -1°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 9h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
-8°C
-1°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

ŠPORTNI PRAZNIK TEK BEVKE


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
15.06.2016      18:42
A A

ŠPORTNI PRAZNIK TEK BEVKEDeli:

14. Tek Bevke: sobota 4.6.2016, 327 tekačev, lepa množica navijačev in obiskovalcev celodnevne prireditve s prijetnim spremljevalnim programom.

 

Prijavljenih tekačev je bilo 327 od tega 148 otrok in 179 odraslih

Najhitrejši moški na 7 km: Martin Ramšak, 0:26:37
Najhitrejša ženska na 7 km: Jasmina Fridau, 0:33:18

Najhitrejši moški na 14 km: Peter Weixler, 0:56:34
Najhitrejša ženska na 14 km: Nataša Drašler, 1:13:25

Najhitrejši moški na 21 km: Jože Marolt, 1:23:22
Najhitrejša ženska na 21 km: Katarina Brus, 1:45:49

Najstarejša ženska: Slavka Jovan, 1938, 7km, čas: 0:45:41
Najstarejši moški: Mare Dobrin, 1941, 7km, čas: 0:52:53

Najmlajši fant: Tilen Brus, 2014
Najmlajša deklica: Taja Gantar, 2013

Najštevilčnejša ekipa: ŠD Metrel, 23 tekačev in tekačic

Število tekačev v cilju: 290

137 otrok    153 odraslih:

 • 28 - 21km
 • 31 - 14km
 • 94- 7km

 Vsem iskrene čestitke in lepo vabljeni na naslednji 15. TEK BEVKE, 3.6.2017           

 

Glede na zgoraj navedene številke in glede na število dogodkov v okolici, se je v soboto 4.6.2016 na progo Teka Bevke podalo solidno število tekačev, 327. Upamo, da ste bili s traso in organizacijo v Bevkah zadovoljni in da ste doživeli prijetne trenutke na tako lepo sončno soboto. Z dobrim sodelovanjem z mnogimi sponzorji in donatorji nam je uspelo za vsakega prijavljenega tekača pripraviti več kot je znašala prijavnina. Tudi v bodoče bo naša vizija tekačem ponuditi največ kar se da, od odllične trase, čudovite narave do bogato napolnjene darilne vrečke za vsakega tekača.

Pokale najboljšim je podelila smučarska skakalka Urša Bogataj, prireditev pa je povezoval voditelj Radia Antena Uroš Bitenc.

Vse skupaj sta nas lepo pozdravila župan Občine Vrhnika g. Stojan Jakin in predsednica KS Bevke ga. Nataša Tešar.

Plesno navijaška akrobatska skupina Žabice in Športni škrat Čulibrk z otroci na rolarjih so nam popestrili podelitev nagrad.

 

Poleg tekov je bilo še precej spremljevalnega programa skozi ves dan:

 1. Animacija za otroke s čarodejem Tonijem.
 2. Turistična vodnica Danica je predstavila piknik prostor pod kozolcem Toplarjem na Športnem parku Bevke.
 3. Podžupan g. Janko Skodlar je pripravil čudovito razstavo slik vzponov na Krim za pokal »Krimko«.
 4. Učenci glasbene in plesne šola Ego Lecta iz Brezovice so predstavili svoje dosežke.
 5. Zdravstveni dom Vrhnika nam je predstavil Center za krepitev zdravja na Vrhniki in nam prikazal pomen rekreacije v našem vsakdanjiku in pomenu rekreacije na naše zdravje. Prikazana je bila tehnika nordijske hoje.
 6. Za otroke je bil postavljen napihljiv grad, točen sladoled in pena ter kokice so bile pika na i.
 7. Zvečer je bila velika vrtna veselica pod šotorom. Zabavala sta nas dva izredno dobra ansambla: Ansambel Krimski Lisjaki in Ansambel Donačka. Zabava je bila nepozabna!
 8. Šampinjoni z gorgonzolo na žaru so lokalna specialiteta (največji pridelovalec Šampinjoni Smuk prihaja iz Bevk) in so dišali skoraj z vsake mize.

 

Pri tej prireditvi sodeluje približno 170 prostovoljcev, katerim se iskreno zahvaljujemo za njihovo pomoč in jih že sedaj vabimo, da tudi prihodnje leto stopimo skupaj in realiziramo ta tradicionalni dogodek, ki je v Bevkah postal praznik. To je športni praznik za vse vaščane, to je dan, ki pritegne v Bevke največje število gostov iz vse Slovenije, to je prireditev, skozi katero so Bevke postale bistveno bolj prepoznavne širom Slovenije. Tek Bevke je veliko pripomogel, da se je na Športnem parku Bevke v teh štirinajstih letih spremenilo ogromno. Kdor tega še ni videl, mu toplo priporočam, da Športni park Bevke obišče in se prepriča kaj vse je tam, naštejmo le nekaj zadev: odbojka na mivki, tenis igrišče, nogometno in košarkaško igrišče, igrala za otroke, sprehajalne poti, čudovita narava, kozolec Toplar za piknike in prireditve …

 

Ob tej priložnosti se iskreno zahvaljujemo vsem sponzorjem in donatorjem brez katerih prireditve Tek Bevke ne bi bilo mogoče izpeljati. Prireditev 14. Tek Bevke so omogočili:

 

Slovenija v gibanju 365-Športna unija Slovenije, Športno društvo Bevke, Prigo d.o.o., Divinol, Germanol-Adria d.o.o. Ljubljana, Obnova d.o.o., SGV Servis gospodarskih vozil Vehar, Motrio Avtoservis AS-RS d.o.o. Vrhnika, Šampinjoni Smuk d.o.o. Bevke, Foteljček Zdravko Keršmanc s.p., OK Fit Center, Formatisk, M Keršmanc d.o.o., Krajevna skupnost Bevke, Skubic, Matej Skubic s.p., Jorc Pobuda d.o.o., Merkur zavarovalnica, Krpan, Detel Plus d.o.o. Podlipec Boštjan, Tiskarna Somaru, ITP Inštalacije Tomaž Pišek s.p., Citroen servis avto Merlak d.o.o., Realprojekt d.o.o., Okviri V, Krovstvo Tadej Lenič s.p., Avtocenter Špan, Tuli d.o.o., Majcen urejanje okolice, Larting d.o.o., Lenarčič Jože, NLB d.d., Dvig,. Marolt Beton, NLB Vita d.d., Avtovleka Tomaž Lenarčič s.p., Ključavničarstvo Marija Okorn s.p., PGD Bevke, Siliko, J.L. objekt d.o.o. Jernej Lenarčič, ŠPB bar Bevke, Jure Brus s.p., STV Marjan Per s.p., Transport M&B d.o.o., ASM d.o.o. Boris Marolt, Mizarski servis Vrhovec Ivan s.p., Bevški štromar Boris Žakelj in Matjaž Vehar, Avtoprevozništvo Janez Vehar, Atet d.o.o., Rabbit'S transport Karmen Zajec s.p., HIPIS d.o.o., Avtoservis Mele Rok s.p., UVZ d.o.o. Žakelj Vinko, Bevarn Marko Perko s.p., A-Sprint d.o.o., Ana Kavčič, Log, A-cosmos d.d., Kmetija odprtih vrat pri Janš Koreno nad Horjulom, L.ask d.o.o. Borovnica, Sensilab, Ženko d.o.o., Opus, Web company, Gostiša Jože iz Zabrda, Marica Švagelj, Vezenje Bovha, Štirn d.o.o. Vrhnika, Juvi d.o.o., Lepotilni kotiček Polona Smuk s.p., Avtostoritve Nartnik, Jernej Nartnik s.p., Marija Jeraj s.p., Kmetija Pr`Lavr Dolinar Bevke, Jožica Rauter s.p., Frizerski salon Sara Drenov Grič, Studio R.M., Renata Metljak, vizažistka, Galija d.o.o., Summit leasing Slovenija d.o.o., Žabji fit studio Bevke, KIMM d.o.o. Logatec, Kemis, Adult M-5 d.o.o., E-mojster d.o.o., Clas Maja Novak Domžale, Dvig d.o.o., Optika Suke, Jan Sport Vrhnika, Mile Nikolić, Ljubljana, MOL Ljubljana, LMM, Mitras, Laborplast d.o.o., Odorfer d.o.o., AS- Adriatic Slovenica, Peter Ogrinc Bevke, Forch Ljubljana, Avtotehna Vis, Jože Gostiša Bevke, Picerija Brajda Šmarje Sap, Juvi domžale, Gostilna Turšič Vrhnika, Foerch d.o.o., Gostilna Pr`Kopač, Kmetija Švigelj Blatna Brezovica, EGO lecta, Kamnolom Mivšek, Piškoti Adamič Vrhnika, Pekarna Zalog, Milena Narandža, Domžale, Kocka Vrhnika, Super Pšanc Brezovica, Francka Seliškar, Dragomer, Milica Brejc, Log, Amoret d.o.o. restavratorstvo, Harvey Norman, Gostilna Kavčič, Marjan Lenarčič, A-Gea Kristjan Ferjančič, Gostiša d.o.o., Roman Gostiša, Hrusty Igor Dolinar s.p., Barcaffe, Družina Golomboš Bevke, Družina Ajlec-Petkovšek, Cvetka Kozole, Čaplja d.o.o., Truck servis Gostiša Marko s.p., Kamnoseštvo Dolničar Marko s.p., Slaščičarna Berzo Vrhnika, Telekom, Decathlon, Cvetličarna Karmen, Bevške maškare, Marolt beton, Generali d.d., Rotar Podsmreka, R-Group d.o.o., Hrušica, Regeneracija – barve in maziva, Silvo Dolinšek s.p., Ig, Avtrotrade d.o.o. Vrhnika, Zavarovalnica Triglav, Grega Gaber in Tanja Gaberščik, Krajani Bevk in mnogi neimenovani posamezniki.

 

Vsem iskrena hvala in pohvala, da imate odprte oči do okolja v katerem živite.

ŠPORTNO DRUŠTVO Bevke

Predsednik: Mitja Vehar

Fotografije:   Irena Jeraj, Leon Novak


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vrhnika!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 444
Izšla: 19.12.2016
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
21.01.2017 | Kino
Kino Vrhnika: Pošast Moli
22.01.2017 | Kino
Kino Vrhnika: Zapoj 3D
22.01.2017 | Kino
Pernata banda
22.01.2017 | Kino
Kino Vrhnika: Skrita Lepota
22.01.2017 | Kino
Kino Vrhnika: KITAJSKI ZID
27.01.2017 | Kino
Kino Vrhnika: Dežela La La
29.01.2017 | Kino
Kino Vrhnika: Troli
29.01.2017 | Kino
The Beatles: Osem Dni Na Teden
20.01.2017 | Kultura
Gledališki abonma in izven: KJE SEM OSTALA
21.01.2017 | Kino
Kino Vrhnika: Pošast Moli
22.01.2017 | Kino
Kino Vrhnika: Zapoj 3D
22.01.2017 | Kino
Pernata banda
22.01.2017 | Kino
Kino Vrhnika: Skrita Lepota

Bodite prvi pri oddaji mnenja.