Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 27.03.2017

jasno
Popoldne bo jasno. Na Primorskem bo pihala šibka burja, ponekod drugod pa vzhodnik ali jugovzhodnik. Proti večeru bo veter ponehal. Najvišje dnevne temperature bodo od 13 do 16, na Primorskem do 19 stopinj C.
1°C | 20°C
torek, 28.03.2017
1°C | 20°C
sreda, 29.03.2017
3°C | 23°C
četrtek, 30.03.2017
6°C | 22°C
petek, 31.03.2017
6°C | 23°C
Opozorila
Ponedeljek, 27.3.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
1°C
20°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

2. Nočni tek Vrhnika in kolesarski vzpon na ......


ŠPORT

| |
10.07.2014      8:29
A A

2. Nočni tek Vrhnika in kolesarski vzpon na Ulovko


V soboto, 23. avgusta, se bo Vrhnika tako kot lansko leto, prelevila v tekaško mesto, saj se bo na mestnih ulicah odvijal 2. Nočni tek Vrhnika. Tekači se bodo ponovno pomerili v teku na 5 in 10 kilometrov. Proga bo speljana po starem delu mesta, ob kateri ne bo manjkalo glasnih navijačev.


Deli:

Že popoldne, natančneje ob 17. uri, se bo prireditev začela z Vzponom na Ulovko. Gre za kolesarski vzpon, ki bo v kombinaciji z večernim tekom štel hkrati tudi za tako imenovano Kombinacijo. Štart kolesarskega vzpona je na Stari cesti na Vrhniki in se nadaljuje v smeri proti Stari Vrhniki. Ko trasa pri kamnolomu v Podčelu zavije levo v smeri Ulovke, se z letečim štartom kolona odpre in tekmovalni del se začne. Cilj vzpona bo pri okrepčevalnici Pod Ulovko.

 

Ob 20. uri bo nato najprej izveden Dobrodelni tek v dolžini 2,5 km (1 krog). Prijavnina na Dobrodelni tek sta dva prehrambena izdelka daljšega roka trajanja, ki ga udeleženec prinese s seboj na dan prireditve na prijavno mesto, ki bo na Stari cesti na Vrhniki. Zbrano hrano bomo donirali Zvezi prijateljev mladine Moste-Polje.

 

Vrhunec dogajanja bo ob 21. uri, ko bo start teka na 5 in 10 kilometrov. Oba teka bodo tekači odtekli po 2,5 kilometrskem krogu po vrhniških ulicah. Prijavnina za obe razdalji je v predprijavi nižja, in sicer do vključno 1. avgusta znaša 18,00 EUR, od 2. do vključno 21. avgusta pa 21,00 EUR. Po zaključku predprijav in na dan prireditve prijavnina znaša 25,00 EUR. Na dan prireditve bo prijavnino možno poravnati le na prireditvenem prostoru na Stari cesti na Vrhniki, med 16:30 in 20:00. V enaki višini je prijavnina tudi za Vzpon na Ulovko.

 

Kombinacija je seštevek udeleženčevega rezultata Vzpona na Ulovko in Nočnega teka na 10 kilometrov. Prijavnina za Kombinacijo v predprijavi do vključno 1. avgusta znaša 32,00 EUR, do vključno 21. avgusta pa 38,00 EUR. Na dan prireditve prijavnina stane 45,00 EUR.

 

Več informacij in prijavni obrazec najdete na www.ntvrhnika.si.

 

Po koncu športnega dela prireditve bo potekalo še zaključno druženje.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vrhnika!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 447
Izšla: 27.03.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.