Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 28.03.2017

jasno
Popoldne bo jasno. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 21 stopinj C.
0°C | 21°C
sreda, 29.03.2017
3°C | 22°C
četrtek, 30.03.2017
6°C | 22°C
petek, 31.03.2017
7°C | 21°C
sobota, 01.04.2017
5°C | 22°C
Opozorila
Torek, 28.3.2017 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
0°C
21°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Novi kozolčki dobrodošlice in table za ......


LOKALNE SKUPNOSTI, SOSED SOSEDU

| |
19.05.2014      8:55
A A

Novi kozolčki dobrodošlice in table za oglaševanje


Podlipska dolina in brežina Smrečja, kraj kamor nas vabijo prenekatere zanimivosti, kraj miru in kraj prelepe narave. Tukaj najdemo prostor, kjer se lahko odpočijemo, razgledamo po vrhovih gora, zaužijemo dobro domačo hrano, prisluhnemo petju ptic in žuborenju voda. Kraj kamor se vračamo.


Deli:

Tokrat smo ga naredili še bolj prijaznega. Ob cesti smo postavili majhne kozolčke. Ene z napisom dobrodošlice in druge s tablo za oglaševanje. Če se odpravimo iz Vrhnike proti Žirem nas pričaka prvi kozolček z napisom dobrodošlice že na začetku Podlipe, pred odcepom v  Razorsko dolino in drugi takoj izven strnjenega naselja Podlipe, kjer se prične Smrečje. Preostali kozolčki so opremljeni s tablami za oglaševanje in so postavljeni poleg avtobusnih postajališč. Namreč do sedaj, ko ni bilo namenskega prostora za oglaševanje, so letake različnih vsebin pripenjali kar na stene lesenih hišic, v katerih potniki čakajo avtobus.  Vendar to ni estetika kakršno smo si želeli. Prav zato smo se odločili za namenske table, kjer bodo oglaševalci našli prostor, kamor lahko pritrdijo obvestila, vabila, oglase… . Seveda od njih pričakujemo, da ne prekrivajo drugih obvestil in da letake s preteklo vsebino ne odmetavajo kamorkoli, pač pa v zato namenjene koše ali pa jih odnesejo s seboj. Da pa bodo avtobusne hišice zopet lepe in urejene, se bomo z mladimi lotili odstranjevanja vseh sponk in papirnih ostankov ter jih po potrebi tudi prebarvali. Tako stopamo korak za korakom k lepšemu videzu kraja, v zadovoljstvo nas, ki tu živimo in tistih, ki k nam prihajajo.

Sonja Malovrh
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vrhnika!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 447
Izšla: 27.03.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.