Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 24.05.2017

oblačno
Danes bo spremenljivo, občasno pretežno oblačno. Predvsem sredi dneva in popoldne se bodo pojavljale krajevne plohe in posamezne nevihte, kakšna lahko tudi še pozno zvečer ali ponoči. Ponekod bo pihal veter severnih smeri. Najvišje dnevne temperature bodo od 21 do 25, na Primorskem do 27 stopinj C.
13°C | 25°C
četrtek, 25.05.2017
12°C | 22°C
petek, 26.05.2017
10°C | 24°C
sobota, 27.05.2017
12°C | 26°C
nedelja, 28.05.2017
11°C | 26°C
Opozorila
Sreda, 24.5.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
25°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Nove tehnike nepridipravov


SOSED SOSEDU

| |
21.08.2013      10:50
A A

Nove tehnike nepridipravov


Mogoče zares, mogoče samo v premislek - današnje sporočilo v nabiralniku elektronske pošte:


Deli:
"Obvestilo vsem voznikom, prosim preberite in bodite previdni! Ženska ki je zgodaj zjutraj vozila po podeželski cesti ije opazila otroški avtomobilski sedež poleg ceste, prekrit z odejico. Ker se ji je zelo mudilo, se ni ustavila, ampak poklicala policijo in jih prosila, naj preverijo. Še preden so se policisti odpravili tja, da ... preverijo, so jo opozorili z NIKAR NE USTAVI, ker si tolpe kriminalcev, v glavnem priseljencev, izmišljujejo nove načine da

pripravijo voznike do tega, da ustavijo in izstopijo iz avta. 
Lokalni policisti so že poročali o tolpi, ki poleg ceste nastavi otroški sedež z plastično lutko dojenčka v njem... seveda pričakujoč predvesem žensko, ki pripelje mimo in ustavi, da bi pomagala zapuščenemu dojenčku. Lokacija tovrstnega sedeža je ponavadi poleg grmovja ali poleg polja z žitom ali koruzo, v katero se lahko skrije
veliko ljudi.
Ko ženska izstopi, jo obkrožijo, zvlečejo v grmovje, posilijo in pretepejo lahko do smrti. Če je žrtev moški, ga oropajo, lahko celo ubijejo in mu ukradejo avtomobil. Zato se NE USTAVITE, če naletite na takšen sumljiv prizor! Raje pokličite policijo in jim sporočite lokacijo!
In še to. Če vozite ponoči, se lahko zgodi da vam v vetrobransko steklo mečejo 'jajca'. NE USTAVITE in predvsem NE UPORABITE brisalcev ter vode za čiščenje stekla! Jajca nampreč postanejo motna, če jih zmešamo z vodo, brisalci pa učinkujejo kot stepanje in razmažejo jajca po celotnem vetrobranskem steklu, tako da zameglijo vid do 95% in vas prisilijo da ustavite in izstopite iz vozila! To so nove tehnike teh tolp kriminalcev, da vas prisilijo da zapustite vozilo in postanete njihova žrtev. Bodite previdni in obvestite vse svoje sorodnike in znance in prijatelje!"

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vrhnika!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 448
Izšla: 24.04.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.