Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 23.05.2017

pretežno jasno
V prvem delu noči bodo še lahko nastale posamezne plohe ali nevihte, nato se bo postopno jasnilo, le na severovzhodu države bo ostalo bolj oblačno s kakšno kapljo dežja. Najnižje jutranje temperature bodo od 7 do 14 stopinj C.
12°C | 26°C
sreda, 24.05.2017
14°C | 24°C
četrtek, 25.05.2017
12°C | 22°C
petek, 26.05.2017
9°C | 24°C
sobota, 27.05.2017
12°C | 25°C
Opozorila
Ponedeljek, 22.5.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
26°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Knjižnica pod krošnjami že obratuje


SOSED SOSEDU

| |
02.08.2016      13:13
A A

Knjižnica pod krošnjami že obratujeDeli:

Od danes dalje lahko v Parku samostojnosti pod krošnjami tamkajšnjih dreves  brezplačno prebirate knjige. Gre za tako imenovani projekt Knjižnica pod krošnjami, ki ga na Vrhniki izvajata Cankarjeva knjižnica Vrhnika in ZIC Vrhnika. Parado enomesečnega branja – do konca avgusta – so odprli z vrhniško kavo (Escobar-pražarnica vrhunskih kav) in s poznavalko največjega slovenskega pisatelja Marijo Iskrenovič, nato pa so se lahko obiskovalci predali prebiranju literature. V knjižnici so pojasnili, da so pripravili za vsakogar nekaj – tako za odrasle kot za mlajše. Da bo branje udobno, so prinesli tudi več udobnih poletnih stolov, za najmlajše pa tudi blazine za sedenje na travi. Knjige boste lahko prebirali od ponedeljka do petka med 10. uro dopoldne in 18. popoldne, no, ob petkih bodo zaradi prireditve Poletje na Vrhniki termin nekoliko podaljšali – do 20. ure. (GT, foto: GT)

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vrhnika!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 448
Izšla: 24.04.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.