Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 03.12.2016

pretežno oblačno
Danes bo povečini pretežno oblačno, le na severovzhodu bo delno jasno. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 2 do 5, na Primorskem do 10 stopinj C.
-2°C | 4°C
nedelja, 04.12.2016
-2°C | 4°C
ponedeljek, 05.12.2016
-2°C | 4°C
torek, 06.12.2016
-2°C | 6°C
sreda, 07.12.2016
-2°C | 4°C
Opozorila
Sobota, 3.12.2016 ob 12h
Dodatnega opozorila ni.
-2°C
4°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Prostovoljstvo

Gasilci GZ Vrhnika složni v humanitarni ......


PROSTOVOLJSTVO

| |
23.05.2014      10:16
A A

Gasilci GZ Vrhnika složni v humanitarni akcijiDeli:

Na pobudo PGD Verd, je ob nedavni katastrofi v državah nekdanje Jugoslavije, stekla obsežna humanitarna akcija zbiranja materiala in hrane za pomoč  ljudem v poplavljenih območjih . Koordinacijo je  na našem področju prevzela GZ Vrhnika, preko katere potekajo  vsi postopki zbiranja vsega potrebnega. Centri za oddajo so se nahajali v vseh gasilskih domovih. Pridružili sta se tudi OŠ Ivana Cankarja in Antona Martina Slomška. Centralni zbirni center se je nahajal v PGD Verd, katerega je koordiniral tovariš Edvin Bradač. Ob pomoči članic in članov PGD Verd ter krajanov Verda, teče akcija pripravljanja omenjenega materiala za odvoz  na ogrožena  poplavna področja. Vsa sredstva, ki prihajajo v zbirni center PGD Verd, je potrebno prešteti, sortirati, označiti, ustrezno pakirati in pripraviti za odvoz. Gasilci zagotavljamo, da bo vsa nujno potrebna pomoč prišla v prave roke v roke ljudem, katerih katastrofa jih je doletela.  Hvala vsem, dobrim ljudem, ki ste priskočili na pomoč in bili nesebično pripravljeni pomagati. Več  o omenjeni akciji v naslednjih dneh.
Z gasilskim pozdravom »Na pomoč«.

Franjo Čretnik,  PGD Verd.

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vrhnika!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 443/2
Izšla: 28.11.2016

Prelistaj E-izdajo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.