Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 27.04.2017

oblačno
Danes bo oblačno in čez dan deževno. Najmanj dežja bo na vzhodu ob meji s Hrvaško, kjer bo začelo močneje deževati šele zvečer ali ponoči. Veter bo nekoliko oslabel. Najvišje dnevne temperature bodo od 11 do 17, v jugovzhodnih krajih do 21 stopinj C.
12°C | 15°C
petek, 28.04.2017
11°C | 16°C
sobota, 29.04.2017
6°C | 16°C
nedelja, 30.04.2017
3°C | 18°C
ponedeljek, 01.05.2017
7°C | 18°C
Opozorila
Četrtek, 27.4.2017 ob 5h
Od danes do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Zato bodo v četrtek močneje narasli vodotoki v zahodni in južni ter deloma v severni Sloveniji, v noči na petek in v petek dopoldne pa tudi drugod. Danes zvečer bo povišano tudi plimovanje morja.
12°C
15°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Muzej v konfekciji? Majhna verjetnost


KULTURA, OBČINSKE

| |
20.11.2012      10:36
A A

Muzej v konfekciji? Majhna verjetnost


Župan Stojan Jakin se je odzval na naše pisanje v pretekli številki o muzeju v nekdanji stavbi iuvejeve konfekcije.


Cankarjeva knjižnica - bodoči muzej?
Cankarjeva knjižnica - bodoči muzej?
Deli:

Pojasnil je, da obstaja zelo majhna verjetnost, da bi v pritličje objekta umestili muzej, kajti prostor je prvenstveno predviden za šport. Kot pravi, bi tudi radi, da bi se kakšen evro obrnil, kar pa za muzej nikakor ni mogoče trditi. Župan osebno vidi primernejšo lokacijo muzeja v objektu sedanje Cankarjeve knjižnice, ki se bo preselila v konfekcijo. Vendar pa tudi pri tem noče biti konkreten, saj kot pravi, bo proračun nekaj naslednjih let podrejen gradnji čistilne naprave in kanalizacije (projekt Čista Ljubljanica). (gt)
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vrhnika!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 448
Izšla: 24.04.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.