Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.10.2016

oblačno
Ponoči bo na zahodu in ponekod v osrednjih krajih zmerno do pretežno oblačno, ponekod na Primorskem in Notranjskem bo rahlo deževalo. Drugod bo delno jasno, proti jutru lahko v alpskih dolinah nastane megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 7 do 12, v zatišnih legah okoli 3 stopinje C.
10°C | 15°C
torek, 25.10.2016
14°C | 20°C
sreda, 26.10.2016
14°C | 14°C
četrtek, 27.10.2016
7°C | 14°C
petek, 28.10.2016
3°C | 14°C
Opozorila
Nedelja, 23.10.2016 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
15°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Utrip ljubezni in pogovor po filmu v Kinu ......


KULTURA

| |
08.12.2015      10:15
A A

Utrip ljubezni in pogovor po filmu v Kinu Bevke


Novembra sta Kino Bevke obiskala Zlatko in Boris Petković, režiser filma Utrip ljubezni


Utrip ljubezni
Utrip ljubezni
Deli:

 

Kako zveni ljubezen? Kakšen je njen utrip? V Ljubljanskih Fužinah ima ritem hip hopa. Ritem mladih, ki iščejo svoj prostor pod mestnim soncem. Uspeti kot raper, ki v svoje pesmi vpleta pozitivna sporočila in vabi ljudi k poštenosti, pa je težko delo. Kljub neštetim uram vaj in iskanja novih rim skupina treh fantov (Bruno, Leon in Zoki ) ne obupa. V svoje pesmi verjamejo in vsako priložnost izkoristijo, da se pojavijo na sceni. Film Utrip ljubezni je na bevško sceno pripeljal znanega slovenskega raperja Zlatana Čordića-Zlatka in režiserja Borisa Petkovića. S seboj sta prinesla vse, po čemer hrepenimo v svojem življenju. Njuna ljubezen do sočloveka, pripravljenost pomagati, želja po tem, da bi mladi uspeli stopiti in hoditi po pravi poti, je zelo nalezljiva. Navajeni smo, da je rap zapolnjen z besedami, ki so sočne, dobro se rimajo a nosijo s seboj tudi pridih mejnega, nevarnega. Zlatko s svojimi besedili postavi to teorijo na glavo. Dokaže, da lahko utrip mladih vibrira tudi v poštenosti in odgovornosti, brez prisotnosti opojnih substanc. Pogovor je tekel o pripravah na film, spraševali smo po izboru zanimivih filmskih lokacij, režiser pa je zelo nazorno opisal Zlatkovo ustvarjalno vnemo in poudaril njegov neprecenljiv doprinos k filmu, zlasti skozi glasbo. Zlatko je za številno publiko vseh generacij odrapal nekaj svojih vrstic in mlade bevške oboževalce nagradil z avtogrami, režiser Boris pa se je z veseljem odzval na vabilo Bevčanov, da ob naslednji avdiciji preveri tudi naše mlade in zelo aktivne filmsko-gledališke vrste.

Ne zamudite januarskih filmskih pustolovščin v Kinu Bevke:

Nedelja, 10. januar ob 18h

ODI IN PINGVINI, S. McDonald, Avstralija, 2015, družinski film po resnični zgodbi, slovenski podnapisi

Navdihujoč film, posnet po neverjetni resnični zgodbi, pravljica, ki se je zares zgodila. Nekje zelo daleč, v čarobnem delu sveta, je zelo poseben kraj. Zaspano avstralsko mestece Warrnambool. Kjer so zatočišče našli pritlikavi pingvini, najmanjši pingvini na svetu, dokler jih niso začele ogrožati lisice. Rešitev težave najde lokalni gojitelj perutnine, ki skuša najti primeren kraj za svojega razigranega psa Odija, da ne bi več povzročal težav v bližnjem naselju.

 

Nedelja, 24. januar ob 18h

SPREHOD PO GOZDU, K. Kwapis, ZDA, 2015, pustolovska komedija po knjižni uspešnici, slovenski podnapisi

Slavni potopisec Bill Bryson (Robert Redford) se v pokoju odloči za drzen izziv: namesto uživanja z ljubečo in lepo ženo (Emma Thompson) ter veliko in srečno družino se odloči za pohod po znameniti 3540 km dolgi Apalaški poti, ki se vije po neokrnjeni, spektakularni in divji ameriški pokrajini od Georgie do Maina. Na pot se odpravi s svojim starim prijateljem Stephenom Katzom (Nick Nolte), s katerim 40 let ni imel stika. Težava pa je v tem, da prijatelja popolnoma drugače dojemata besedo »dogodivščina«. Spoznala bosta, da bolj ko vztrajaš, zabavneje je.

Več informacij o programu in spremljajočih dejavnostih lahko dobite na www.bevke.si ali na fb KinoBevke.
Vstopnina za odrasle je 3 €, za otroke pa 2 €.

ekipa Kina Bevke


Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vrhnika!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 441
Izšla: 26.09.2016
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 24 25 26 27 28 29 30 31 1 2
24.10.201 | Tečaji in delavnice
JUTRANJE VAJE ZA SAMOZDRAVLJENJE
25.10.2016 | Umetnost
Ruben Muha: SEKVENCA B 6
02.11.2016 Ni kategorije
Kino Vrhnika: NIKA

Bodite prvi pri oddaji mnenja.