Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 29.10.2016

pretežno jasno
Ponoči in zjutraj bo precej jasno, nekaj več oblačnosti bo predvsem v severovzhodnih krajih. Po nižinah bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 5, ob morju okoli 8 stopinj.
4°C | 15°C
nedelja, 30.10.2016
6°C | 13°C
ponedeljek, 31.10.2016
8°C | 12°C
torek, 01.11.2016
4°C | 11°C
Opozorila
Petek, 28.10.2016 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
15°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Nov slovenski mladinski film z režiserjem v ......


KULTURA

| |
26.10.2015      14:46
A A

Nov slovenski mladinski film z režiserjem v Kinu BevkeDeli:

 

Po uspešnem začetku nove filmske sezone v Kinu Bevke, ko je polna dvorana bevškega kina jokala, navijala, se spominjala in se smejala, prihajata novembra na spored filma za naše najbolj zveste gledalce, to ste otroci in mladi. V slovenščino sinhronizirana risanka o medvedu Bamsiju je delo švedskega risarja in striparja, ki pripoveduje zgodbo o odprtosti, razumevanju, potrpežljivosti in odpuščanju. V času jesenskih viroz nas bo tokrat tolažila misel najmočnejšega medveda na svetu, da je tudi prijaznost lahko nalezljiva!
Po nepozabnem druženju z ekipo filma Vloga za Emo so se na naše vabilo odzvali ustvarjalci novega mladinskega filma Utrip ljubezni, ki je te dni prišel na spored slovenskih kinih. V Kinu Bevke se bomo tako četrto nedeljo v novembru pogovarjali z režiserjem filma Borisom Petkovičem, ki je diplomiral in poučeval na pariški filmski šoli, o njegovem vsestranskem filmskem življenju in mentorstvu mladih pa bo tekla beseda po filmu. Vabljeni v Kino Bevke, morda vas čaka še kakšno prijetno presenečenje!

Nedelja, 8. november ob 18h

MEDVED BAMSI IN MESTO TATOV, animirani družinski film, Ch. Ryltenius, Švedska, 2014

(4+, sinhronizirano v slovenščino)

Bamsi je najmočnejši medved na svetu – vendar le, ko zaužije babičin čarobni Gromski med. To svojo moč vedno uporabi za pomoč drugim, in ker je do vseh tudi prijazen, sčasoma vsi hudobneži v mestu postanejo poštenjaki in njegovi prijatelji. A to ne velja za lisjaka Bernarda, ki hoče Bamsiju onemogočiti uporabo nadnaravne moči in speljati stare prijatelje nazaj na kriva pota.

 

Nedelja, 22. november ob 18h

UTRIP LJUBEZNI, slovenski mladinski film, B. Petković, Slovenija, 2015

Mladeniči Bruno, Leon in Zoki ves prosti čas porabijo za rapanje in ustvarjanje uličnih grafitov. Nasprotja se privlačijo in težko si zamislimo večje nasprotje, kot sta rap in violina. Nekega večera se v klubu srečata mladi raper Bruno, ki se pripravlja na prvi koncert, in Nina, perspektivna violinistka. Iskre se krešejo, a kmalu na dan pridejo tudi razlike. Jih na krilih ljubezni lahko premag

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vrhnika!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 442
Izšla: 24.10.2016
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 28 29 30 31 1 2 3 4 5 6
28.10.2016 | Kino
Kino Vrhnika: PR' HOSTAR
31.10.201 | Tečaji in delavnice
JUTRANJE VAJE ZA SAMOZDRAVLJENJE
02.11.2016 Ni kategorije
Kino Vrhnika: NIKA

Bodite prvi pri oddaji mnenja.