Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 10.12.2016

jasno
Danes bo pretežno jasno, v Slovenski Istri bo občasno nizka oblačnost. Najvišje temperature bodo od 6 do 13 stopinj C.
-4°C | 8°C
nedelja, 11.12.2016
-2°C | 8°C
ponedeljek, 12.12.2016
2°C | 8°C
torek, 13.12.2016
-2°C | 0°C
sreda, 14.12.2016
-5°C | 3°C
Opozorila
Sobota, 10.12.2016 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
-4°C
8°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Minioni v Bevkah našli svojega gospodarja


KULTURA

| |
11.02.2016      15:17
A A

Minioni v Bevkah našli svojega gospodarja


Mala rumena bitja, velikih oči in širokega nasmeha, že od pradavnine potujejo po svetu in iščejo smisel svojega življenja. Prepričana so, da praznino v njihovih srcih lahko zapolni le močan, strašen in najbolj grozen GOSPODAR. Čeprav so jih na svojem popotovanju našli že kar nekaj, se jim vedno znova dogaja, da Gospodar po neki nerodnosti umre.


skupina animatorjev
skupina animatorjev
Deli:

 

Tako so letos Minioni prišli tudi v Bevke, ker so slišali, da je na pustno soboto vsako leto zabava za male in velike maškare. Prepričani so bili, da bodo med vsemi kavboji, čarovnicami, vojaki in drugimi bitji le našli nekoga, ki bo prevzel njihovo vodstvo.

Pred dokončno potrditvijo Gospodarja, so hoteli preizkusiti sposobnosti maškar. Zaplesati so morale Minionov Ba ba banana ples. Z vlakom so odpotovale na otok zlobnežev in se tam urile v metanju banan skozi majhno odprtino. Med raziskovanjem otoka so naletele na Votlino, v kateri zapleten v pajčevine živi Spiderman. Minioni so se s pomočjo maškar prebili do njega in ugotovili, da je sicer zanimivo bitje, pri katerem pa nikoli ne veš, kdaj te bo pojedel. Na otoku so našli tudi predjamskega človeka Gunga Gunga. Ples z njim je bil za male okrogle Minione zelo naporen. Utrujeni so odpeljali maškare še na obalo, kjer so pod palmami in bananami uživali v Limbo ritmu.

Naveličani dolgega pohajkovanja po zemlji, so se Minioni in maškare odločili, da odidejo v vesolje. Z raketo so naredili dolgo pot po planetih in osončjih, nazadnje pa so zopet pristali v Bevkah.

Minioni so prosili maškare, da se jim predstavijo in pokažejo kaj znajo. Na koncu so bili sklepčni, da so našli svojega novega gospodarja, ki je hkrati prijazen kot princesa, grozen kot vampir, strašen kot okostnjak, močan kot Batman in spreten kot Spiderman. Vse maškare skupaj so najboljši Gospodar, kar so jih imeli do sedaj.

Tako so Minioni končali svoje zgodovinsko popotovanje. Svoj dom so našli med prebivalci barjanske vasi. Spoznali so, da praznino življenja lahko zapolni le odprto srce, močan objem in topel pogled. Vsega tega pa imamo bevčani v izobilju.

Hvala vsem animatorkam in animatorju, ki ste pomagali pri organizaciji in izvedbi otroškega rajanja. Hvala tistim, ki ste poskrbeli, da maškare niso bile žejne. In hvala ansamblu Duo Novi Akordi, ki je poskrbel, da so noge imele ritem za ples.

Čez leto dni pa se zopet vidimo!

 

Andreja Lenarčič

 

 

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vrhnika!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 443/2
Izšla: 28.11.2016

Prelistaj E-izdajo
Koledar dogodkov Preglej vse
December 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
10.12.2016 | Kultura
Praznični koncert
12.12.2016 | Kultura
Gledališki abonma in Izven: TRIO
13.12.2016 | Kultura
Razstava ZIMSKA PRAVLJICA
13.12.2016 | Kino
Kino Vrhnika: NOČNO ŽIVLJENJE
13.12.2016 | Kino
Kino Vrhnika: NOČNO ŽIVLJENJE
14.12.2016 | Družabni dogodki
Frogsmas
19.12.2016 | Kultura
JONAS
10.12.2016 | Kultura
Praznični koncert
11.12.2016 | Kultura
Big Band Vrhnika: NOVOLETNI KONCERT
11.12.2016 | Kino
Krvavi zaščitnik, akcijski triler
12.12.2016 | Kultura
Gledališki abonma in Izven: TRIO
13.12.2016 | Kultura
Razstava ZIMSKA PRAVLJICA

Bodite prvi pri oddaji mnenja.