Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 27.04.2017

oblačno
Ponoči bo oblačno, dež bo zajel večji del Slovenije, na Primorskem bo lahko tudi zagrmelo. Pihal bo okrepljen jugozahodnik, ob morju jugo.
12°C | 15°C
petek, 28.04.2017
11°C | 16°C
sobota, 29.04.2017
6°C | 16°C
nedelja, 30.04.2017
3°C | 18°C
ponedeljek, 01.05.2017
7°C | 18°C
Opozorila
Sreda, 26.4.2017 ob 18h
Od danes do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Zato bodo v četrtek močneje narasli vodotoki v zahodni in južni ter deloma v severni Sloveniji, v noči na petek in v petek dopoldne pa tudi drugod. Danes in jutri zvečer bo povišano tudi plimovanje morja.
12°C
15°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Filmska pomlad v Kinu Bevke


KULTURA

| |
31.03.2014      11:54
A A

Filmska pomlad v Kinu BevkeSe vidimo ob naslednjem filmu
Se vidimo ob naslednjem filmu
Deli:

 

 

   Še dva meseca je do zaključka filmske sezone. V času od oktobra 2013 do maja 2014 bomo izpeljali zanimiv izbor filmov zelo različnih žanrov. Na sporedu imamo tako risanke, kot tudi filme za bolj zahtevne gledalce. Če je le možno, pred predvajanjem filma povemo nekaj o nastanku dotičnega filma in o njegovi vsebini. Tako se gledalci lahko lažje pripravijo na kvaliteten ogled in tudi razumejo podano vsebino.

 

V aprilu si bomo ogledali:

   Glavna tema filma POGUM ( 6.4.2014 ob 18 uri) je, kako zbrati dovolj poguma, da prekineš spone. Merida je hrabro in neustrašno dekle – pleza po pečinah, strelja z lokom in se bori z medvedi. Najtežje od vsega pa je kljub vsemu najti pogum v svojem srcu. Tako je filmsko vsebino povzel režiser Mark Andrews. Sinhronizirana animirana družinska komična pustolovščina je namenjena vsem, ki želijo življenje zares živeti. Vsem, ki hočejo v sebi najti moč, da delajo stvari, ki jih veselijo in s tem posledično pripomorejo k dobrobiti vseh ljudi.

 

   Prav vsi smo že slišali za film HOBIT -NEPRIČAKOVANO POTOVANJE  ( 20.4.2014 ob 18 uri). Domišljijska pustolovščina nas popelje v svet škratjega kraljestva Ereborja, Bilba Bisagina, vešča Gandalfa Sivega, zmaja Smauga, bitja Golumna in še mnogih drugih domišljijskih likov. Film je namenjen mladostnikom, z veseljem pa ga gledajo tudi odrasli – mladi po srcu. Na sporedu je 20.4.2014 ob 18 uri.

 

   V mesecu maju sta na vrsti drama KRALJESTVO VZHAJAJOČE LUNE ( 4.5.2014 ob 18 uri) in za najmlajše ŽELVINO OSUPLJIVO POPOTOVANJE ( 18.5.2014 ob 18 uri). Slednji je čudovit dokumentarec s podnapisi za starostno skupino 7 +. S svojo vsebino pa bo navdušil tudi ostale.

 

   Prisrčno vabljeni vsi, ki vam diši vonj po filmskem traku. Bevški kino je majhen, zato pa toliko bolj prijeten in domač. Spremljajte nas tudi na www.bevke.si, kjer redno objavljamo vse novosti. Že sedaj vas vabimo, da se nam pridružite jeseni, ko bomo s filmskim vikendom obeležili že 50 letnico našega obstoja.

                                                                                                          Sekcija Kina Bevke
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vrhnika!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 448
Izšla: 24.04.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.