Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.10.2016

oblačno
Ponoči bo na zahodu in ponekod v osrednjih krajih zmerno do pretežno oblačno, ponekod na Primorskem in Notranjskem bo rahlo deževalo. Drugod bo delno jasno, proti jutru lahko v alpskih dolinah nastane megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 7 do 12, v zatišnih legah okoli 3 stopinje C.
7°C | 18°C
torek, 25.10.2016
14°C | 21°C
sreda, 26.10.2016
13°C | 15°C
četrtek, 27.10.2016
7°C | 16°C
petek, 28.10.2016
4°C | 14°C
Opozorila
Nedelja, 23.10.2016 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Zelena občina Vransko


NOVICE

| |
12.06.2012      8:12
A A

Zelena občina VranskoZelena občina vransko
Zelena občina vransko
Deli:

Prihajam z lepe občine Vransko, ki se nahaja v spodnji Savinjski dolini. Kljub temu, da smo mala občina, se lahko pohvalimo s številni dogodki ter urejenimi planinskimi potmi v okolici Vranskega. Ker zelo rada zahajam v hribe, bi v prvi vrsti pohvalila prav planinsko društvo, ki se močno trudi da so planinske poti skrbno urejene torej markirane in se lahko tako brezskrbno odpravimo na kakšen planinski pohod po okoliških hribih. Nikakor ne smem pozabiti na našo planinsko pot na Čreto, katero ste že sigurno tudi sami obiskali, če ne drugače z avtomobilom. Pohvalimo se lahko tudi s čudovito športno dvorano, ki je postala "ponos" Vranskega. V njej se dogajajo različne športne dejavnosti ter se redno odvijajo tudi večje slovesnosti ter različni koncerti znanih glasbenih skupin. Nikakor pa ne smemo pozabiti tudi na Schwentnerjevo hišo, muzej motociklistov, gasilski muzej, zdravstveni dom ter splošno knjižnico. Pohvalimo pa se tudi lahko s pridoblj eno nagrado za najbolj zelo občino,zaradi prizadevnega ravnanja z naravo. Torej kdo pravi, da občina, ki ima manj kot 5000 prebivalcev ne mora biti uspešna? Še predsednik države Danilo Türk jo je obiskal pred kratkim in poudaril, da je naša občina zelo uspešna, ter bi tako lahko postala zgled tudi drugim občinam. Torej ne oklevajte, če še niste obiskali naše zelene občine, hitro pot pod noge in na Vransko. Po končanem ogledu oziroma izletu za katerega vam prav gotovo ne bo žal, pa še na dobro kosilo ali večerjo v restavracijo Grof v kateri ponujajo izvrstne raznolike jedi prijetnega okusa, kjer vas bo postreglo zelo prijazno osebje.

Nina Gotar

Povezani članki
3 (2 glasova)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vransko!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Občinski informator Vransko
Številka: 126
Izšla: 30.09.2016
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 24 25 26 27 28 29 30 31 1
24.10.2016
Danes ni dogodkov.
27.10.2016 | Šport
ŠOLA ŠPORTNEGA PLEZANJA

Bodite prvi pri oddaji mnenja.