Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 28.04.2017

delno oblačno
Danes bo sprva oblačno. Padavine bodo od zahoda slabele in do zgodnjega popoldneva ponehale tudi v vzhodnih krajih. Delno se bo zjasnilo, na severozahodu pa bo ostalo bolj oblačno in predvsem na zahodu se bodo občasno še pojavljale krajevne padavine, deloma plohe. Čez dan bo spet zapihal jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo na severozahodu okoli 10, drugod od 12 do 18 stopinj C.
8°C | 16°C
sobota, 29.04.2017
4°C | 16°C
nedelja, 30.04.2017
-1°C | 18°C
ponedeljek, 01.05.2017
2°C | 20°C
torek, 02.05.2017
7°C | 18°C
Opozorila
Petek, 28.4.2017 ob 6h
Danes bodo predvidoma naraščale še reke v Posočju, v porečjih Vipave, Savinje in Dravinje ter Sava v srednjem toku. Močneje bo narasla tudi Sava v spodnjem toku.
8°C
16°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Zelena občina Vransko


NOVICE

| |
12.06.2012      8:12
A A

Zelena občina VranskoZelena občina vransko
Zelena občina vransko
Deli:

Prihajam z lepe občine Vransko, ki se nahaja v spodnji Savinjski dolini. Kljub temu, da smo mala občina, se lahko pohvalimo s številni dogodki ter urejenimi planinskimi potmi v okolici Vranskega. Ker zelo rada zahajam v hribe, bi v prvi vrsti pohvalila prav planinsko društvo, ki se močno trudi da so planinske poti skrbno urejene torej markirane in se lahko tako brezskrbno odpravimo na kakšen planinski pohod po okoliških hribih. Nikakor ne smem pozabiti na našo planinsko pot na Čreto, katero ste že sigurno tudi sami obiskali, če ne drugače z avtomobilom. Pohvalimo se lahko tudi s čudovito športno dvorano, ki je postala "ponos" Vranskega. V njej se dogajajo različne športne dejavnosti ter se redno odvijajo tudi večje slovesnosti ter različni koncerti znanih glasbenih skupin. Nikakor pa ne smemo pozabiti tudi na Schwentnerjevo hišo, muzej motociklistov, gasilski muzej, zdravstveni dom ter splošno knjižnico. Pohvalimo pa se tudi lahko s pridoblj eno nagrado za najbolj zelo občino,zaradi prizadevnega ravnanja z naravo. Torej kdo pravi, da občina, ki ima manj kot 5000 prebivalcev ne mora biti uspešna? Še predsednik države Danilo Türk jo je obiskal pred kratkim in poudaril, da je naša občina zelo uspešna, ter bi tako lahko postala zgled tudi drugim občinam. Torej ne oklevajte, če še niste obiskali naše zelene občine, hitro pot pod noge in na Vransko. Po končanem ogledu oziroma izletu za katerega vam prav gotovo ne bo žal, pa še na dobro kosilo ali večerjo v restavracijo Grof v kateri ponujajo izvrstne raznolike jedi prijetnega okusa, kjer vas bo postreglo zelo prijazno osebje.

Nina Gotar
3 (2 glasova)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vransko!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Občinski informator Vransko
Številka: 133
Izšla: 25.04.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
April 28 29 30 1 2 3 4 5 6 7
28.04.2017
Danes ni dogodkov.
01.05.2017 | Družabni dogodki
TRADICIONALNO PRVOMAJSKO SREČANJE NA ČRETI
07.05.2017 | Ostalo
LISJAKOVA TRŽNICA
07.05.2017 Ni kategorije
LISJAKOVA TRŽNICA
01.05.2017 | Družabni dogodki
TRADICIONALNO PRVOMAJSKO SREČANJE NA ČRETI
05.05.2017 | Šport
TEČAJ SAMOOBRAMBE ZA ŽENSKE 2. del
07.05.2017 | Ostalo
LISJAKOVA TRŽNICA
07.05.2017 Ni kategorije
LISJAKOVA TRŽNICA

Bodite prvi pri oddaji mnenja.