Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 28.10.2016

delno oblačno
Popoldne bo v zahodni Sloveniji in v višjih legah pretežno jasno. Delno se bo zjasnilo tudi drugod po državi. Temperature bodo od 10 do 15, na Primorskem okoli 19 stopinj C.
4°C | 15°C
sobota, 29.10.2016
3°C | 18°C
nedelja, 30.10.2016
7°C | 15°C
ponedeljek, 31.10.2016
7°C | 12°C
torek, 01.11.2016
1°C | 10°C
Opozorila
Petek, 28.10.2016 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
15°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Zdravje in lepota

BIO TRGOVINA BIOTIKA


POSLOVNE, LOKALNE SKUPNOSTI, DOGODKI, OSTALO, ZDRAVJE IN LEPOTA, VSEŽIVLJENJSKO UČENJE, UMETNOST

| |
21.04.2015      16:50
A A

BIO TRGOVINA BIOTIKA


Dandanes se ljudje vse bolj zavedamo, da je človek celostno bitje. Zanj je pomemben tako fizičen kot duhovni vidik. Ste tudi vi zagovornik zdravega načina življenja? Potem je trgovina Biotika pravi naslov za vas. Nahaja se na Mestnem trgu 5 v Žalcu in lokalnim prebivalcem nudi široko izbiro zdravih, ekološko pridelanih, naravnih in mističnih izdelkov.


Deli:

Našli boste naravna in ekološko pridelana živila, superživila, zdrava sladila, čaje, čajnike in čajne pripomočke, zdravilna olja in sokove, ghee maslo, ekološko kozmetiko, 100% naravna eterična olja, informirane izdelke, zdravilne ekstrakte / tinkture, knjige in še veliko več! Se včasih sprašujete kaj podariti dragi osebi? V Biotiki boste našli tudi čudovita darila, ki ne bodo le zanimiva ampak tudi nekaj posebnega, predvsem pa bodo na vaše bližnje imela pozitivne učinke. Seveda pa ne pozabite tudi nase!

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vransko!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!