Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.10.2016

oblačno
Proti večeru se bo dež na zahodu okrepil in ponoči zajel večji del države, vmes lahko tudi zagrmi.
11°C | 18°C
četrtek, 27.10.2016
8°C | 16°C
petek, 28.10.2016
2°C | 15°C
sobota, 29.10.2016
4°C | 16°C
nedelja, 30.10.2016
6°C | 18°C
Opozorila
Torek, 25.10.2016 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
11°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Zaključek kegljaške lige za stanovalce Našega ......


NOVICE

| |
04.10.2013      12:36
A A

Zaključek kegljaške lige za stanovalce Našega domaDeli:

Lansko jesen smo se s stanovalci prvič preizkusili na ruskem kegljišču pri upokojencih. Takrat smo naredili le eno tekmo - potrebovali smo namreč svoja zastopnika na 3. lokalnem kegljaškem turnirju v organizaciji Doma upokojencev Polzela. Letošnjo pomlad pa smo nestrpno zrli v termometer, kdaj se bo temperatura dvignila na prijetno in bomo lahko pričeli s svojo prvo sezono kegljanja. Tako smo se maja prvič odpravili kegljat. Kegljali smo na polno in na čiščenje, pri tem pa pridno zbirali točke. Delovna terapevtka Saša je stanovalcem ves čas govorila, da vsaka točka šteje. Morda pa bo na koncu zmagovalec prehitel drugouvrščenega za pičlo točko. In  res ... Stanovalci so vsak četrtek, ko je ura v zvoniku odbila ena, prišli kegljat. Stanovalke Veronike niti poškodba ni ustavila. Vsi so pridno nabirali točke - enkrat je bil najboljši stanovalec, spet drugič predstavnica nežnejšega spola. Eni so imeli pri podiranju kegljev veliko sreče, drugi so imeli naštudirano posebno taktiko. Ponosno pa so si zaploskali, ko so podrli "mizo" - vseh 9 kegljev v enem poskusu. Saša je točke pridno seštevala. V četrtek, 3. oktobra, ko je mraz napovedal konec letošnje kegljaške sezone, smo ob pomoči direktorice Mojce najboljšim podelili priznanja ter prave medalje in pokale. Vsem srečnim nesrečnikom (nesrečnikom zato, ker jim je morda zmanjkala točka do žlahtne kovine) je Saša sama naredila medalje.

 

Najboljši v posameznih kategorijah pa so postali:

- na polno: Karl Rogl (1.mesto), Lojz Hrastovec (2. mesto) in Franc Gorišek (3. mesto)

- na čiščenje: Franci Izlakar (1. mesto), Franc Gorišek (2. mesto) in Marija Jovanović (3. mesto)

- skupni rezultati: Karl Rogl (1. mesto), Franc Gorišek (2. mesto) in Franci Izlakar (3. mesto)

 

Obljubili smo, da kegljaško ligo prihodnje leto ponovimo. V teh dolgih in hladnih dneh, ki prihajajo, pa si bomo čas krajšali z balinanjem na hodniku našega doma. 

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ZAVOD SV. RAFAELA VRANSKO? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
ZAVOD SV. RAFAELA VRANSKO
ZAVOD SV. RAFAELA VRANSKO
VRANSKO 144A
Tel:(03) 703 42 20
Občinski informator Vransko
Številka: 126
Izšla: 30.09.2016
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 26 27 28 29 30 31 1 2 3 4
27.10.2016 | Šport
ŠOLA ŠPORTNEGA PLEZANJA
04.11. - 13.11.2016 | Ostalo
MARTINOV TEDEN - RAZVAJANJE BRBONČIC

Bodite prvi pri oddaji mnenja.