Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 16.01.2017

oblačno
Popoldne bo pretežno oblačno, predvsem v južni in deloma osrednji Sloveniji bo občasno rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodnik, na Primorskem popoldne in zvečer zmerna do močna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od -5 do 0, na Primorskem do 5 stopinj C.
-4°C | -1°C
torek, 17.01.2017
-4°C | -1°C
sreda, 18.01.2017
-12°C | -1°C
četrtek, 19.01.2017
-14°C | -1°C
petek, 20.01.2017
-18°C | 0°C
Opozorila
Ponedeljek, 16.1.2017 ob 16h
Zvečer se bo burja krepila in v sunkih dosegala hitrosti od 100 do 120 km/h. Še nekoliko močnejšo burjo pričakujemo v torek in sredo, ko bo v sunkih dosegala hitrost okoli 140 km/h.
-4°C
-1°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

V Zavodu sv. Rafaela pripravljeni na adventni ......


NOVICE

| |
29.11.2013      9:35
A A

V Zavodu sv. Rafaela pripravljeni na adventni časDeli:

V nedeljo, 1. decembra, smo stopili v adventni čas. Čas, ko bomo vsako nedeljo pridno prižigali svečke na adventnem venčku in odštevali dneve do božiča. S stanovalci smo se na ta čas dobro pripravili. Tako smo si v torek, 26. novembra, izdelali drobne adventne aranžmaje. Svečk nismo dodali, da ne bi kdo po pomoti zakuril doma.

Naša delovna terapevtka Saša je pripravila ves potrebni material – nabrala je mah, bršljan, božji les, pušpan, storže, plodove žira in hrasta, posušila pomaranče in limone. Podloge, okrogle lesene podstavke, in cipreso pa nam je priskrbela hčerka ene od naših stanovalk. Na vsakem aranžmaju je bilo tudi nekaj modernejših okraskov – bunkice, drobne pikice, cofki. Vsak je naredil aranžma po svojem okusu. Pri sestavljanju je pomagala tudi sodelavka Kristina, Saša pa je vse zlepila. Po vrhu je, na željo vsakega stanovalca, okrasila s srebrnim ali zlatim lakom. To pa je dalo tisto pikico na i, ki daje tem drobnim aranžmajem poseben čar. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ZAVOD SV. RAFAELA VRANSKO? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
ZAVOD SV. RAFAELA VRANSKO
ZAVOD SV. RAFAELA VRANSKO
VRANSKO 144A
Tel:(03) 703 42 20

Bodite prvi pri oddaji mnenja.