Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 17.01.2017

oblačno
Ponoči in jutri bo pretežno oblačno. V zahodni Sloveniji padavin ne bo, drugod bo občasno snežilo. Več padavin bo v južni Sloveniji. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem močna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -2 do -8, ob morju malo nad 0, najvišje dnevne od -4 do -1, na Primorskem do 5 stopinj C.
-6°C | -1°C
sreda, 18.01.2017
-10°C | 0°C
četrtek, 19.01.2017
-13°C | 0°C
petek, 20.01.2017
-16°C | -3°C
sobota, 21.01.2017
-10°C | -1°C
Opozorila
Ponedeljek, 16.1.2017 ob 19h
V torek in sredo bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo v sunkih dosegala hitrost 110 do 140 km/h.
-6°C
-1°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

TURNIR V ODBOJKI NA MIVKI


NOVICE

| |
17.09.2013      19:35
A A

TURNIR V ODBOJKI NA MIVKIDeli:

V idiličnem okolju ločiškega igrišča v bližini priznane gostilne se je zopet, tokrat že četrtič zapored, odvijal turnir, posvečen pokojnemu Mirku. Memorial vsako leto privabi vse več športnih navdušencev, ki poskrbijo za atraktivno igro in dobro vzdušje vse do poznih večernih ur. Turnirja se je tokrat udeležilo 15 ekip iz bližnjih regij, od tega je bilo nekaj ekip iz domačih vrst. Domače zmagoslavje so skušale preprečiti ekipe iz okoliškega Jakovega dola, Tabora, Motnika, Domžal in Celja. Vse tekme so minile v športnem duhu, na enakovrednost ekip pa kažejo tesne zmage, dolge borbe in požrtvovalne igre vseh ekip.

Po številnih odigranih dvobojih v precejšnji vročini, po krepčanju s čevapčiči in po preprečevanju dehidracije s hladno tekočino smo dobili 4 najboljše ekipe, ki so se pomerile najprej v boju za 3. mesto, kasneje pa še v sklepnem dogodku dneva. V večernih urah, že pod sojem žarometov, sta se za tretje mesto udarili ekipi iz Domžal in Motnika. Po osvojenem prvem nizu Domžalčanov je sledil preobrat in tudi po zaslugi bučnih navijačev so igralci iz Motnika tekmo obrnili v svojo korist. V težko pričakovanem finalu sta se pomerili ekipa Smrkcev (v družbi bratov iz Celja je zanjo zaigrala tudi naša krajanka) ter ekipa »vremenarjev iz Jakovega dola« – Blisk, Grom in Strela. V izenačenem prvem setu so bili boljši Smrkci, v začetku drugega pa je žal prišlo do neljube poškodbe. Igralec se je v enem izmed napadov poškodoval in Blisk, Grom in Strela niso mogli več udarjati s polno močjo. Tekmo so bili prisiljeni predati in Smrkci so tako, res da z grenkim priokusom, prišli do končne zmage.

Omeniti velja še pozorno gesto organizatorjev, ki so prav za vse ekipe pripravili praktične nagrade, majico in malico za vse udeležence ter plaketo s sliko vsake ekipe. Ta bo gotovo lep spomin na udeležbo na turnirju. Najboljše tri ekipe so s turnirja odšle še malo »bogatejše«, zmagovalci pa so v enoletno last dobili prehodni pokal. Vsem udeležencem turnirja, tako požrtvovalnim igralcem, ustrežljivi okrepčevalni ekipi, radodarnim sponzorjem kot seveda bučnim navijačem, se zahvaljujemo za prizadevnost in doprinos k še enemu izvrstno izpeljanemu turnirju, ki bi bil zagotovo v ponos našemu Mirku.

Na tem mestu pa seveda še vabilo za naslednje leto – na istem mestu, z istim namenom, upamo s še več dobre družbe. Vabljeni!

 

Nina Grobelšek
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vransko!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
17.01.2017 | Družabni dogodki
LITERARNO DRUŽENJE Z OSKRBOVANCI
17.01.2017 | Družabni dogodki
PRAVLJIČNA URA S POUSTVARJANJEM
26.01.2017 | Kultura
ISKRENA SPOVED

Bodite prvi pri oddaji mnenja.