Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.10.2016

oblačno
Danes bo na severovzhodu zmerno do pretežno oblačno, pihal bo okrepljen jugozahodnik. Drugod bo večinoma oblačno, predvsem v zahodni in ponekod v osrednji Sloveniji bo občasno rosilo ali rahlo deževalo. Najvišje dnevne temperature bodo od 15 do 20, v vzhodnih krajih do okoli 22 stopinj C.
13°C | 20°C
sreda, 26.10.2016
12°C | 16°C
četrtek, 27.10.2016
6°C | 16°C
petek, 28.10.2016
2°C | 17°C
sobota, 29.10.2016
4°C | 17°C
Opozorila
Torek, 25.10.2016 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
20°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Stanovalci so si ogledali film SREČEN ZA ......


NOVICE

| |
19.04.2013      14:15
A A

Stanovalci so si ogledali film SREČEN ZA UMRETDeli:

Kje so tisti zlati časi, ko smo nestrpno čakali pred kinom. Pa, ko smo se prerivali med sabo za boljši sedež. Zaljubljeni parčki so se nežno držali za roke, otroci so se potihoma smehljali. In te čase smo s stanovalci, prostovoljčki OŠ Vransko Tabor in njihovo mentorico, direktorico Mojco in prostovoljko Tamaro, odpravili skupaj obujat. Odšli smo v Planet Tuš Celje insi ogledali slovenski film SREČEN ZA UMRET.

Zbrali smo se pred Zavodom sv. Rafaela in se s kombijem odpravili v Celje. Po poti smo bili pozorni in se spominjali, kje približno je bil doma kateri stanovalec. Hitro smo prispeli Celje. Prijazni voznik kombija nas je odložil pred vhodom v Planeta Tuš. Malo smo se razgledali, kadilci so si prižgali cigareto. Potem pa smo se počasi odpravili proti dvorani. Usedli smo se na svoje sedeže in prepustili velikemu zaslonu in predvajanju filma. V večih prizorih smo se spomnili življenjskih situacij. Strinjali smo se z rdečo nitjo filma – ko starostnik pride v dom, se življenje ne konča. Takrat mnogi šele začnejo živeti. Tudi med prostovoljčki je bilo slišati hihitanje. Torej jim je bil film všeč. Še tisti, ki slabo slišijo, so se strinjali, da je bilo predvajano dovolj glasno. Pa naši stanovalci, ki slabo vidijo, so potrdili, da je se dovolj na veliko videlo. Po koncu filma smo se odpravili proti kombiju. Prijazen voznik nas je čakal na istem mestu, kjer nas je odložil. Pot do Vranskega je minila hitro. Naslednji dan pa smo svojim sostanovalcem z velikim navdušenjem razlagali kaj smo videli.

Vendar pa vsega lepega ne bi bilo brez direktorice, ki nam je dovolila ogled filma in se nam tudi pridružila v Celju. Pa brez pomoči prostovoljčkov, ki so stanovalcem pomagali in jih podpirali pri hoji po Planetu Tuš. 

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ZAVOD SV. RAFAELA VRANSKO? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
ZAVOD SV. RAFAELA VRANSKO
ZAVOD SV. RAFAELA VRANSKO
VRANSKO 144A
Tel:(03) 703 42 20
Občinski informator Vransko
Številka: 126
Izšla: 30.09.2016
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 25 26 27 28 29 30 31 1 2 3
25.10.2016
Danes ni dogodkov.
27.10.2016 | Šport
ŠOLA ŠPORTNEGA PLEZANJA

Bodite prvi pri oddaji mnenja.