Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.01.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo zmerno do pretežno oblačno in vetrovno. Predvsem v južnih krajih bo rahlo snežilo. Najnižje jutranje temperature bodo od -6 do -2, v zatišnih legah severne Slovenije do -10, ob morju okoli 0 stopinj C.
-9°C | -1°C
četrtek, 19.01.2017
-10°C | 0°C
petek, 20.01.2017
-11°C | 0°C
sobota, 21.01.2017
-8°C | 0°C
Opozorila
Torek, 17.1.2017 ob 16h
Danes ponoči in jutri bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo na izpostavljenih mestih v sunkih dosegala hitrost od 110 do 140 km/h. Postopno bo slabela v četrtek.
-9°C
-1°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

WORKOUT ROOM – VRANSKO


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
10.10.2013      12:51
A A

WORKOUT ROOM – VRANSKOAkcija "NIZKI ŠTART V dva14"
Akcija "NIZKI ŠTART V dva14"
Deli:

Trening, vadba, rekreacija, sprostitev, zabava, druženje ... kakor vzamete. Krožni način vadbe, primeren in prilagojen za vse in vsakogar. Vsaka vadbena enota se malo razlikuje od prejšnje in je nekoliko drugačna od prihodnje, vedno pa je popestrena z zabavno glasbo in številnimi športnimi pripomočki ter utežmi. Vse več raziskav potrjuje, da prav trening z dodatnimi bremeni najbolj ugodno vpliva na telo kot celoto (pozitivno vpliva na razmerje mišično-maščobne mase telesa, izboljša respiratorne sposobnosti posameznika, učvrsti srčno mišico in delovanje srčno-žilnega sistema, pospešuje tvorbo telesu koristnih hormonov, vpliva na skeletni sistem, saj utrdi kosti in zmanjšuje možnost pojava osteoporoze, izboljša počutje in imunski sistem ...). Zato se pridružite zadovoljnim vadečim, ki so že v lanski, premierni sezoni, preizkusili WORKOUT ROOM.

Od začetka oktobra do začetka leta 2014 poteka tudi posebna akcija, v kateri bomo vadečim izmerili začetno stanje in nato napredek po treh mesecih redne vadbe, prejeli pa bodo tudi vodila zdravega prehranjevanja.

______________________________________________________________________________________________________________________

V lanski sezoni smo že izpeljali podobno akcijo 'PLAŽA PROJEKT 2013', ki se je izkazala za pravi hit. Vadeči so dobili konkretne, objektivno merljive podatke o stanju in sestavi telesa na začetku in ob koncu štirimesečne akcije. Rezultati tistih najbolj pridnih so bili izjemni, zadovoljstvo pa še večje. Zadnji treningi akcije so potekali na zunanjem igrišču pod žarometi reflektorjev, kar je vadbi dalo še poseben čar. Akcijo smo sklenili pri Golobčku, kjer so najbolj pridni prejeli lepe nagrade, g. Stojan pa je poskrbel, da nihče izmed več kot 40 prisotnih domov ni odšel lačen (niti žejen). Po večerji in uradnem delu smo zabavni del zaključka nadaljevali v Pubu Sedmica - po štirimesečnem garanju in potenju na treningih smo si to brez slabe vesti privoščili.

_____________________________________________________________________________________________________________________

Za sestavo treningov, njihovo demonstracijo, razlago, popravke, motivacijo, občasno šalo in vse kar spada zraven, sva na vadbi vseskozi prisotna dva usposobljena trenerja.

Luc Ocvirk:

  • inštruktor fitnesa z licenco FZS (Fitnes zveze Slovenije)
  • TRX trener (z mednarodno licenco Fitness Anywhere)
  • vodja trenerjev v fitnes centru Olimpus-Žalec.

Žan Ocvirk:

  • absolvent fakultete za šport (smer: kondicijsko treniranje)
  • TRX trener (z mednarodno licenco Fitness Anywhere)
  • trener v fitnes centru Olimpus-Žalec.

 Avtor: Žan Ocvirk
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vransko!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
17.01.2017 | Družabni dogodki
LITERARNO DRUŽENJE Z OSKRBOVANCI
17.01.2017 | Družabni dogodki
PRAVLJIČNA URA S POUSTVARJANJEM
26.01.2017 | Kultura
ISKRENA SPOVED

Bodite prvi pri oddaji mnenja.