Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 29.04.2017

delno oblačno
Popoldne bo ob morju pretežno jasno. Drugod bo spremenljivo oblačno, nastale bodo krajevne plohe. Na Primorskem bo pihala šibka burja, drugod veter vzhodnih smeri. Temperature bodo od 11 do 16, na Primorskem do okoli 18 stopinj C.
3°C | 16°C
nedelja, 30.04.2017
0°C | 17°C
ponedeljek, 01.05.2017
3°C | 22°C
torek, 02.05.2017
5°C | 20°C
sreda, 03.05.2017
8°C | 20°C
Opozorila
Sobota, 29.4.2017 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
3°C
16°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

WORKOUT ROOM – VRANSKO


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
10.10.2013      12:51
A A

WORKOUT ROOM – VRANSKOAkcija "NIZKI ŠTART V dva14"
Akcija "NIZKI ŠTART V dva14"
Deli:

Trening, vadba, rekreacija, sprostitev, zabava, druženje ... kakor vzamete. Krožni način vadbe, primeren in prilagojen za vse in vsakogar. Vsaka vadbena enota se malo razlikuje od prejšnje in je nekoliko drugačna od prihodnje, vedno pa je popestrena z zabavno glasbo in številnimi športnimi pripomočki ter utežmi. Vse več raziskav potrjuje, da prav trening z dodatnimi bremeni najbolj ugodno vpliva na telo kot celoto (pozitivno vpliva na razmerje mišično-maščobne mase telesa, izboljša respiratorne sposobnosti posameznika, učvrsti srčno mišico in delovanje srčno-žilnega sistema, pospešuje tvorbo telesu koristnih hormonov, vpliva na skeletni sistem, saj utrdi kosti in zmanjšuje možnost pojava osteoporoze, izboljša počutje in imunski sistem ...). Zato se pridružite zadovoljnim vadečim, ki so že v lanski, premierni sezoni, preizkusili WORKOUT ROOM.

Od začetka oktobra do začetka leta 2014 poteka tudi posebna akcija, v kateri bomo vadečim izmerili začetno stanje in nato napredek po treh mesecih redne vadbe, prejeli pa bodo tudi vodila zdravega prehranjevanja.

______________________________________________________________________________________________________________________

V lanski sezoni smo že izpeljali podobno akcijo 'PLAŽA PROJEKT 2013', ki se je izkazala za pravi hit. Vadeči so dobili konkretne, objektivno merljive podatke o stanju in sestavi telesa na začetku in ob koncu štirimesečne akcije. Rezultati tistih najbolj pridnih so bili izjemni, zadovoljstvo pa še večje. Zadnji treningi akcije so potekali na zunanjem igrišču pod žarometi reflektorjev, kar je vadbi dalo še poseben čar. Akcijo smo sklenili pri Golobčku, kjer so najbolj pridni prejeli lepe nagrade, g. Stojan pa je poskrbel, da nihče izmed več kot 40 prisotnih domov ni odšel lačen (niti žejen). Po večerji in uradnem delu smo zabavni del zaključka nadaljevali v Pubu Sedmica - po štirimesečnem garanju in potenju na treningih smo si to brez slabe vesti privoščili.

_____________________________________________________________________________________________________________________

Za sestavo treningov, njihovo demonstracijo, razlago, popravke, motivacijo, občasno šalo in vse kar spada zraven, sva na vadbi vseskozi prisotna dva usposobljena trenerja.

Luc Ocvirk:

  • inštruktor fitnesa z licenco FZS (Fitnes zveze Slovenije)
  • TRX trener (z mednarodno licenco Fitness Anywhere)
  • vodja trenerjev v fitnes centru Olimpus-Žalec.

Žan Ocvirk:

  • absolvent fakultete za šport (smer: kondicijsko treniranje)
  • TRX trener (z mednarodno licenco Fitness Anywhere)
  • trener v fitnes centru Olimpus-Žalec.

 Avtor: Žan Ocvirk
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vransko!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Občinski informator Vransko
Številka: 133
Izšla: 25.04.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
April 29 30 1 2 3 4 5 6 7 8
29.04.2017
Danes ni dogodkov.
01.05.2017 | Družabni dogodki
TRADICIONALNO PRVOMAJSKO SREČANJE NA ČRETI
07.05.2017 | Ostalo
LISJAKOVA TRŽNICA
07.05.2017 Ni kategorije
LISJAKOVA TRŽNICA
08.05.2017 | Kultura
SAVINJČANI BEREMO 2016/17
01.05.2017 | Družabni dogodki
TRADICIONALNO PRVOMAJSKO SREČANJE NA ČRETI
05.05.2017 | Šport
TEČAJ SAMOOBRAMBE ZA ŽENSKE 2. del
07.05.2017 | Ostalo
LISJAKOVA TRŽNICA
07.05.2017 Ni kategorije
LISJAKOVA TRŽNICA
08.05.2017 | Kultura
SAVINJČANI BEREMO 2016/17

Bodite prvi pri oddaji mnenja.