Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.01.2017

jasno
Ponoči bo pretežno jasno. Po nekaterih kotlinah bo nastala megla. Burja na Primorskem bo slabela. Najnižje jutranje temperature bodo od -14 do -9, ob morju ter ponekod v Vipavski dolini okoli -2 stopinji C.
-10°C | 0°C
torek, 23.01.2017
-9°C | 2°C
sreda, 24.01.2017
-12°C | -1°C
četrtek, 25.01.2017
-11°C | 2°C
Opozorila
Petek, 20.1.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
-10°C
0°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

SPOZNALI SMO RAZLIČNE ŠPORTE


ŠPORT

| |
02.10.2013      23:46
A A

SPOZNALI SMO RAZLIČNE ŠPORTE


V petek, 27. 9. 2013, smo na Osnovni šoli Vransko-Tabor organizirali športni dan za učence od prvega do tretjega razreda. Učenci so spoznali različne športe. Spoznali so judo, košarko, nogomet, plezanje in ples. Vsi učenci so bili nad videnim in doživetim navdušeni, a hkrati tudi utrujeni. Pri organizaciji športnega dne so nam brezplačno priskočili na pomoč zunanji sodelavci: Peter in Boštjan Bevc, Žan Ocvirk, Marjan Kozmelj s svojo ekipo Savinjske nogometne šole in Mira Les. Pri organizaciji in izvedbi je pomagala tudi športna učiteljica Zlatka Bukovec. Vsem se za pomoč zahvaljujemo.


Deli:

Takole pa so športni dan doživeli učenci 3. b razreda.

V petek, 27. 9. 2013, smo imeli športni dan. Športni dan je potekal v telovadnici. Sodelovali so učitelji in učenci od 1. do 3. razreda. Prvo uro smo imeli logiko, drugo uro nogomet, tretjo uro košarko, četrto uro judo in plezanje. Po plezanju smo plesali.  Najbolj všeč mi je bilo pri judu.      Jure Kropec, 3. b

 V petek, 27. 9. 2013, smo spoznavali različne športe. Spoznali smo judo, nogomet, košarko, plezanje in ples. Športni dan je potekal v telovadnici. Sodelovali so učenci od 1. do 3. razreda in njihovi mentorji. Prvo uro smo imeli tekmovanje iz logike. Drugo uro smo imeli nogomet, tretjo uro košarko, četrto uro judo in peto ples. V petek so organizirali športni dan zato, da smo spoznali različne športe. Najbolj mi je bil všeč judo. Katarina Mali, 3. b

 V petek, 27. 9. 2013, smo imeli športni dan. Spoznavali smo različne športe. Športni dan je potekal v telovadnici. Sodelovali so otroci od 1. do 3. razreda ter njihovi razredniki in športni učitelji. Prvo uro smo imeli judo, drugo uro nogomet, tretjo uro smo imeli košarko, četrto uro plezanje. Peto uro smo imeli ples. Ta dan smo imeli zato, da smo spoznali različne športe. Najbolj mi je bil všeč judo. Ta dan bi imela še velikokrat. Neža Semprimožnik, 3. b

 V petek, 27. 9. 2013, smo spoznavali športe. Spoznali smo judo, košarko, nogomet, plezanje in ples. Športni dan je potekal v telovadnici. Sodelovali smo otroci od 1. do 3. razreda. Prvo uro smo imeli tekmovanje iz logike. Drugo uro smo imeli nogomet, tretjo uro pa košarko. Četrto uro smo imeli judo, peto uro pa smo imeli ples. Ta dan smo imeli zato, da smo spoznali različne športe. Najbolj mi je bila všeč košarka. Želim si, da bi bil še kak takšen dan.    Filip Roter, 3. b
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vransko!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Bodite prvi pri oddaji mnenja.