Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.04.2017

oblačno
Popoldne bo v vzhodnih krajih zmerno do pretežno oblačno. Drugod bo oblačno in občasno bo deževalo v zahodni in osrednji Sloveniji, na severu pa do Koroške. Več padavin bo na zahodu. Pihal bo okrepljen jugozahodnik, ob morju jugo. Najvišje dnevne temperature bodo od 11 do 19, v vzhodnih krajih do 22 stopinj C.
8°C | 18°C
četrtek, 27.04.2017
12°C | 16°C
petek, 28.04.2017
8°C | 13°C
sobota, 29.04.2017
2°C | 16°C
nedelja, 30.04.2017
0°C | 17°C
Opozorila
Sreda, 26.4.2017 ob 13h
Od danes do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Zato bodo v četrtek močneje narasli vodotoki v zahodni in južni ter deloma v severni Sloveniji, v noči na petek in v petek dopoldne pa tudi drugod. Danes in jutri zvečer bo povišano tudi plimovanje morja.
8°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Smučarski skoki z alpskimi smučmi na 15- in ......


ŠPORT

| |
29.03.2012      9:25
A A

Smučarski skoki z alpskimi smučmi na 15- in 25- metrski skakalniciDeli:

Člani ŠD TANA so v nedeljo, 19. februarja 2012, ob 14. uri organizirali tekmovanje v smučarskih skokih z alpskimi smučmi na 15- in 25-metrski skakalnici. Pred pričetkom tekmovanja je sledila kratka slovesnost ob odprtju novega Športno-rekreacijskega centra TANA-Briše.

Ob tej priložnosti je zbrano množico s kratkim govorom pozdravil in nagovoril vranski župan Franc Sušnik. Sledil je blagoslov novega ŠRC TANA-Briše, ki ga je opravil gospod župnik Jože Turinek. Po blagoslovu nam je na svojo harmoniko zaigral Jernej Vadlan. Nato je sledilo uradno odprtje nove skakalnice, s katere se je s slovensko zastavo v roki spustil večkratni zmagovalec TANE Marjan Dernovšek. Prve skoke na skakalnici so opravili: Vinko Šoštar, Marija Kovačevič in Jernej Lesjak. Tekmovanja se je udeležilo 39 tekmovalcev iz številnih slovenskih krajev (Celje, Velenje, Bled, Laško, Moravče, Prebold, Tabor in Vransko). Razdeljeni so bili v štiri starostne kategorije, in sicer mlajši dečki, starejši dečki, člani in veterani. Tekmovanje je zaradi vetra in toplega vremena potekalo v izredno slabih vremenskih razmerah za tekmovalce, kar je organizatorjem dodatno otežilo izvedbo tekmovanja, saj je bilo potrebno doskočišče skakalnice večkrat popravljati in urejati. Tekmovanje si je ogledalo preko 500 obiskovalcev iz bližnje in daljne okolice. Sončno, toplo in nekoliko vetrovno vreme pa je pripomoglo k lepemu nedeljskemu doživetju, saj so si gledalci ogledali dolge in atraktivne skoke, z nekaj lažjimi padci in brez hujših poškodb.

Člani ŠD TANA se zahvaljujemo vsem gledalcem in obiskovalcem naših prireditev in vsem, ki so pomagali pri pripravi skakalnice in organizaciji tekmovanja, lastnikom zemljišč ter vsem sponzorjem in donatorjem, ki nam omogočajo izvedbo tekmovanj. Posnetek je objavljen na www.vransko.net.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vransko!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Občinski informator Vransko
Številka: 133
Izšla: 25.04.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
April 26 27 28 29 30 1 2 3 4 5
26.04.2017
Danes ni dogodkov.
01.05.2017 | Družabni dogodki
TRADICIONALNO PRVOMAJSKO SREČANJE NA ČRETI
01.05.2017 | Družabni dogodki
TRADICIONALNO PRVOMAJSKO SREČANJE NA ČRETI
05.05.2017 | Šport
TEČAJ SAMOOBRAMBE ZA ŽENSKE 2. del

Bodite prvi pri oddaji mnenja.