Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.01.2017

jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, burja bo počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
-13°C | 0°C
sobota, 21.01.2017
-12°C | 2°C
nedelja, 22.01.2017
-9°C | 0°C
ponedeljek, 23.01.2017
-10°C | 5°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 9h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
-13°C
0°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Poletimo z Vrani v sezono 2015/2016!


ŠPORT

| |
14.04.2015      10:00
A A

Poletimo z Vrani v sezono 2015/2016!


Tekmovalna sezona se je za košarkarje KK Vrani Vransko končala, a Vrani ne mislijo pristati. Že zdaj se bodo začeli intenzivno pripravljati na naslednjo sezono, v kateri pripravljajo vrsto novosti in tekmecem napovedujejo oster boj, da dvignejo košarko na Vranskem na še bolj zavidljivo raven.


Deli:

Vodilna članska ekipa KK Vrani Vransko je sezono 2014/2015 končala na prvem mestu v skupini lige za obstanek 4. SKL. Drugi del je sprva začela s štirimi zmagami – z dvema v gosteh pri Jelši in Ježici v drugi polovici februarja ter z dvema doma proti Rušam in Jelši v začetku marca, mesec pa končala z dvema porazoma, ki na srečo nista spremenila rezultata na vrhu. V ligo za obstanek so jih potisnili slabši rezultati na koncu prvega dela, ko so izgubili v težkih tekmah proti Iliriji in Ivančni Gorici, pred tem pa dvakrat premagali Ježico, po enkrat Nazarje in Ivančno Gorico ter vmes izgubili proti Iliriji in Nazarju. S končnim izkupičkom 8 zmag in 6 porazov ter predvsem požrtvovalno igro so vseskozi dajali lep vzgled mlajšim selekcijam, ki sta jih odlično vodila Žan in Luc Ocvirk. V tej sezoni so mladi Vrani tekmovali v selekcijah U-11, U-13 in U-15 ter z zavidljivimi rezultati in mesti na lestvici navduševali gledalce. 

 

Košarka je bila vedno priljubljena na Vranskem. Dober obisk dosedanjih tekem Vranov in njihove borbene igre sta najlepši obet za prihajajočo sezono 2015/2016, v kateri Košarkarsko društvo Vrani Vransko načrtuje okrepljeno število mlajših selekcij in z vsestranskim prizadevanjem navdušiti košarkarske navdušence, da dvorano Vrano v sezoni 2015/2016 obiščejo v še večjem številu. Naj bodo sobote rezervirane za navijanje: Poletimo z Vrani!  

 

Vpis v košarkarsko šolo

 

KK Vrani Vransko bo v naslednji tekmovalni sezoni slovenske košarkarske lige nastopil s šestimi selekcijami, kar je največ v zgodovini. Od najmlajših U-9 (letniki 2007 in mlajši), U-11 (letniki 2005 in mlajši), v katerih lahko sodelujejo tudi dekleta, do malo starejših U-13 (letniki 2003 in mlajši), U-15 (letniki 2001 in mlajši) in U-17 (letniki 1999 in mlajši). Mlajše selekcije bo na čelu vlekla članska ekipa, ki bo v prihajajoči sezoni okrepila svoje vrste, pomladila ekipo in dala priložnost novim obrazom. Čeprav je začetek tekem šele septembra, se bodo priprave intenzivno začele že zdaj. Z vpisom otrok v košarkarsko šolo bodo otroci deležni strokovno vodenih treningov pod okriljem kluba in dveh trenerjev, ki se vseskozi izobražujeta, starši pa bodo s tem omogočili otrokom zdravo športno udejstvovanje in učenje športnega duha, sebi pa užitek ob spremljanju tekem zadovoljnih otrok. Ne odlašajte in vpišite otroke v gnezdo KK Vrani Vransko. Več informacij lahko dobite pri vodji trenerjev Žanu Ocvirku na telefonski številki 031 858 257.

 

Brez pomoči pokroviteljev v pretekli sezoni ne bi mogli omogočiti licenciranja za pisanje zapisnika in upravljanje semaforja šestim mladim vranom in vranicam, društvenega koledarja za leto 2015, spletne strani in novih ogrevalnih majic s svojim priimkom za vse igralke in igralce ekipe U-11. Ker bo društvo v naslednji sezoni delovalo še bolj profesionalno, k sodelovanju vabi še druge pokrovitelje, ki lahko pišejo na elektronski naslov zanocvirk@yahoo.com. 

 

Draga publika, hvala, da ste z nami leteli v pretekli in boste z nami leteli tudi v sezoni 2015/2016!

 

Eva Brišnik

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vransko!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
26.01.2017 | Kultura
ISKRENA SPOVED

Bodite prvi pri oddaji mnenja.