Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.01.2017

pretežno oblačno
Danes bo v zahodnih krajih delno jasno z občasno zmerno oblačnostjo. Drugod bo pretežno oblačno, predvsem v južni Sloveniji bo občasno še rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodnik, na Primorskem močna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od -4 do 2, na Primorskem do 6 stopinj C.
-7°C | -1°C
četrtek, 19.01.2017
-10°C | -1°C
petek, 20.01.2017
-16°C | -1°C
sobota, 21.01.2017
-10°C | -1°C
nedelja, 22.01.2017
-8°C | 0°C
Opozorila
Sreda, 18.1.2017 ob 6h
Do jutri zjutraj bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo na izpostavljenih mestih v sunkih dosegala hitrost od 110 do 140 km/h. Počasi bo slabela jutri čez dan, a bo do večera na izpostavljenih legah v sunkih še lahko presegala hitrost 100 km/h.
-7°C
-1°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

OTROŠKI TRIAL CAMP


ŠPORT

| |
29.08.2014      16:07
A A

OTROŠKI TRIAL CAMPDeli:

Ob koncu šolskih počitnic smo v AMZS Centru varne vožnje pripravili že peti Otroški trial camp, ki je potekal od 25. do 27. avgusta.  Campa se je udeležilo pet otrok, željnih novega znanja in zabave.

Starši so otroke v ponedeljek ob 17. uri predali organizatorju campa in inštruktorju varne vožnje v AMZS Centru varne vožnje Severinu Sajevcu in Gregu Kleču. Otroci so se med seboj spoznali in za uvod v tridnevno motoristično druženje pogledali nekaj filmov o trialu. Nato so si motorje in zaščitno opremo pogledali še od blizu in želja po vožnji je postala iz minute v minuto večja. Po ogrevanju, ki je pomembno za vsako športno vadbo, so pričeli s praktičnim delom vadbe s posebnim trial kolesom in z motorji, pri čemer so se zelo zabavali.

 

Torkovo jutro so otroci začeli z gimnastičnimi vajami in vajami za ravnotežje. Ob izvajanju vse zahtevnejših vaj je bilo tudi veselje do treninga vedno večje. Preostanek dneva so preživeli na trial poligonu, kjer so izvajali napredne vaje zaviranja in skoke čez manjše ovire. Čas med vajami na motorju so izkoristili za trening hoje po vrvi (slackline), polkrogli za ravnotežje in novosti, »play with gravity« deski. Opoldne je že vsem udeležencem uspelo samostojno prehoditi vrv. Dan so otroci zaključili s pečenjem koruze in z družabnimi igrami.

 

V sredo so otroci plezali v telovadnici Športnega društva Vransko in s tem poskrbeli za izboljšanje koordinacijskih sposobnosti, motorike in ravnotežja, kar je še kako potrebno pri vožnji z motorji. Inštruktor jih je izobraževal tudi o tehniki pravilnega padca, tako da je ob morebitnem padcu z motorja možnost za poškodbe manjša.

 

Tridnevno druženje, polno svežih vtisov, novega znanja in zabave so zaključili s podelitvijo priznanj in nagrad vsem udeležencem campa v sredo ob 16. uri, ko so ponje prišli starši.

 

Zadovoljstvo otrok in pohvale staršev so potrdile, da je organizacijska ekipa zopet pripravila odličen camp, ki zagotovo ni bil zadnji.

 

AMZS Center varne vožnje
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vransko!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
18.01.2017
Danes ni dogodkov.
26.01.2017 | Kultura
ISKRENA SPOVED

Bodite prvi pri oddaji mnenja.