Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.01.2017

jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, burja bo počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
-13°C | 0°C
sobota, 19.01.2017
-10°C | 0°C
nedelja, 21.01.2017
-12°C | 2°C
ponedeljek, 22.01.2017
-9°C | 0°C
torek, 23.01.2017
-10°C | 5°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 9h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
-13°C
0°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Nogometna tekma Vransko VZHOD : Vransko ZAHOD


ŠPORT

| |
22.05.2012      22:08
A A

Nogometna tekma Vransko VZHOD : Vransko ZAHODSkupna slika igralcev Vzhoda in Zahoda
Skupna slika igralcev Vzhoda in Zahoda
Deli:

V soboto, 19.05.2012 je bila odigrana prva nogometna tekma igralcev iz občine Vransko, ki so bili med seboj razdeljeni po zemljepisnem ključu in sicer na VZHOD in ZAHOD. Meja, ki se je izkazala za pravilno,  je potekala po vpadnici  Vransko mimo KIV- a, banke proti blokom, Ekipi sta bili kljub odsotnosti nekaterih igralcev enakovredno sestavljeni, mešanica starih in mladih na obeh straneh je postregla z zanimivo predstavo, če seveda zanemarimo fizično pripravljenost obeh ekip, ki je pač na amaterskem nivoju.

Na odlično pripravljeni zelenici so na začetku vzhodnjaki imeli več priložnosti, povedli so že z 2:0. Nakar je zahod  odgovoril z dvojno mero in povedel  z 2:4. Proti koncu tekme so igralci vzhoda prevzeli pobudo in prav v zadnji minuti tekme je rezultat  4 : 4 izenačil dr. Videk.

Tako se je prva tovrstna tekma končala z najpravičnejšim izidom, vsi akterji pa so enotnega mnenja, da mora srečanje postati tradicionalno in sicer v okviru občinskega praznika.

Da je bila zadeva uspešna tudi po tekmi, smo pri ,,Sneti skiri,, poskrbeli kar sami. Ob dobrotah z žara in pijači smo z burnimi komentarji najprej obdelali našo tekmo, ob ogledu finalne tekme lige prvakov med Bayernom in Chelsejem pa komentarjev tako ali tako ni zmanjkalo.

 

Za ekipo VZHOD-a so igrali :

Lebar Silvo, Lapuh Aleš, Golavšek Nejc, Lapuh Peter, Karničnik Jernej, Štrumbelj Marjan ml.,

Štrumbelj Marjan st., Križnik Boris, Goropevšek Mitja, Grabner Denis, Križnik Vid, Lebar Miha

Lesjak Franc in Pečovnik Franci

 

Za ekipo ZAHOD-a so igrali :

Drnovšek Bogdan, Jesenik Denis, Jesenik Dani, Marko Boris, Ciringer Sebastjan, Mežnar Klemen,

Krivec Primož, Peklar Franci, Reberšek Franci, Jelen Roman, Čulk Srečko, Peklar Jani,

Kuserbanj Štefan, Semprimožnik Zlatko in Krivec Marko

 

NK Vransko
Povezave:nkvransko.si
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vransko!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent

Tel:
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
20.01.2017
Danes ni dogodkov.
26.01.2017 | Kultura
ISKRENA SPOVED

Bodite prvi pri oddaji mnenja.