Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 04.12.2016

pretežno oblačno
Ponoči bo na jugozahodu zmerno do pretežno oblačno, drugod delno do pretežno jasno. Zjutraj bo po nekaterih nižinah nastala megla ali nizka oblačnost. Najnižje jutranje temperature bodo od -5 do -3, na Primorskem do 6 stopinj C.
-3°C | 4°C
ponedeljek, 05.12.2016
-2°C | 7°C
torek, 06.12.2016
-3°C | 10°C
sreda, 07.12.2016
-4°C | 5°C
četrtek, 08.12.2016
-3°C | 5°C
Opozorila
Sobota, 3.12.2016 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
-3°C
4°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Poslovne

Premierna predstavitev Lancmana v Švici


POSLOVNE

| |
11.12.2012      10:04
A A

Premierna predstavitev Lancmana v ŠviciDeli:

Kljub gospodarski krizi nekateri dokazujejo, da je s trdim delom uspeh mogoč, in krizo izkoriščajo za širjenje svojega poslovanja. Podjetje iz naše okolice, GOMARK, d. o. o., se je pred kratkim premierno predstavilo z izdelki iz programa LANCMAN skoraj osemmilijonskemu švicarskemu prebivalstvu na sejmu AGRAMA v Bernu. To je sejem kmetijsko-gozdarske tehnike, kjer proizvajalci z vsega sveta predstavijo zahtevnim švicarskim kupcem svoje proizvode. Sejem odpira vrata vsaki dve leti, obiskujejo pa ga obiskovalci iz Švice in okoliških držav. Na sejmu je podjetje GOMARK, d. o. o., predstavilo celotno linijo izdelkov za cepljenje drv z vso tehnološko zahtevnejšo dodatno opremo in stiskalnice za sadje. Celoletni trud uvajanja prodaje in predstavljanja na zahtevnem švicarskem trgu je po zagotovilih predstavnika podjetja Gomark obrodil sadove. Za proizvode LANCMAN je bil na sejmu izkazan izreden interes in tudi že zaključena naročila, tako da v podjetju z optimizmom zrejo v leto 2013 in nadaljnjo prihodnost.
Tako si je GOMARK, d. o. o., utrl pot za prodajo še na eno zahtevno tržišče.

                                                                                                                                                                                Ljubo Gosak

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vransko!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Občinski informator Vransko
Številka: 127
Izšla: 28.10.2016
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
December 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
04.12.2016
Danes ni dogodkov.
06.12.2016 | Družabni dogodki
LITERARNO DRUŽENJE Z OSKRBOVANCI
10.12.201 | Šport
IZLET V NEZNANO

Bodite prvi pri oddaji mnenja.