Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 11.12.2016

delno oblačno
Popoldne se bo oblačnost od jugozahoda širila v osrednjo Slovenijo. V severnih in vzhodnih krajih bo še precej jasno. Čez dan bo ponekod zapihal zahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 5 do 11 stopinj C.
-4°C | 11°C
ponedeljek, 12.12.2016
-4°C | 11°C
torek, 13.12.2016
-3°C | 3°C
sreda, 14.12.2016
-4°C | 9°C
četrtek, 15.12.2016
-2°C | 6°C
Opozorila
Nedelja, 11.12.2016 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
-4°C
11°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Društva

10. TRADICIONALNI MIKLAVŽEV TURNIR


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
10.12.2014      10:34
A A

10. TRADICIONALNI MIKLAVŽEV TURNIRDeli:

 

Z velikim veseljem pišem tale povzetek športnega srečanja deklet, rekreativk v ženski odbojki. Kot vsa leta doslej smo se zbrale v dvorani, kjer smo v dopoldanskih urah z lepo mislijo odprle naš Miklavžev turnir. Pohvalimo se lahko z rekordno udeležbo iz skoraj vseh regij:  Koroško so predstavljale  ekipa Slovenj Gradca, Šmartno pri Slovenj Gradcu z dvema ekipama, nato  Celje, Rečica ob Savinji, Braslovče, celo glavno mesto je imelo svoje predstavnice. S ponosom smo se tudi Vranšanke že drugo leto predstavile z dvema ekipama. Hvala občini za večnamensko veliko dvorano, da se je turnir lahko odvijal na dveh igriščih hkrati.

Udeleženke  turnirja smo pričakale z dobrodošlico in domačimi dobrotami. Tudi v času turnirja so bili v avli na voljo sadje, jogurti  in domače sladice izpod rok naših igralk, ki so se srčno potrudile - kot vedno. Hvala jim.

Ker pa smo igrale in se borile za pokale, je pač morala biti ena ekipa zmagovalka. To je bila letos ekipa iz Rečice ob Savinji. Pokal  je  zasluženo osvojila v borbi s prav tako odlično ekipo Slovenj Gradca. Za tretjo mesto pa je v najbolj napeti tekmi med Šmartnim pri Slovenj Gradcu  in Celjem zmagalo Šmartno.

Gostujoče udeleženke so bile navdušene, gostiteljice pa smo vesele, da je bil med gledalci tudi naš župan, ki je na koncu podelil pokale.

Imenu turnirja primerno se je tudi letos Miklavž obilno izkazal. To je le še en dokaz, da kjer je volja, je tudi moč. Ob tem bi se še enkrat iskreno iz srca zahvalila našim puncam, ki so se zopet zelo potrudila in pridobila sponzorje, donatorje, ki  so se predstavili in obdarili s svojim promocijskim materialom. Časi so rožnati, če si jih dovolimo in pomagamo narediti.

Po uradnem delu je sledila še odlična mesno-zelenjavna juha, postrežena v kruhovih košaricah, in druženje.

Dekleta, matere, žene in babice vedno rade pridejo in se vračajo na naš turnir. Rade igramo  za zmago, rade igramo pošteno igro, rade se družimo na igrišču in izven igrišča, ker nas druži in povezuje pozitiven, zdrav športni duh.

Z navdušenjem, veseljem in s ponosom prejemamo pohvale za organizacijo dogodka, kar nam daje nov zagon in motiv za nadaljnje dogodke.  Z mislijo smo že v naslednjem letu, ko bomo marca organizirale turnir, ki bo malo drugačen. Vas bomo še spomnile …

V letu 2015 pa izrekam vsem lepe želje.    

Vesna

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vransko!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Občinski informator Vransko
Številka: 128
Izšla: 30.11.2016
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
December 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
11.12.201 | Šport
IZLET V NEZNANO
16.12.2016 | Družabni dogodki
PRAVLJICA POD KOSTANJI
17.12.2016 | Umetnost
STROGO ZAUPNO - gledališki abonma
20.12.2016 | Družabni dogodki
LITERARNO DRUŽENJE Z OSKRBOVANCI
20.12.2016 | Šole in vrtci
PRVOŠOLCI NA OBISKU
20.12.2016 | Družabni dogodki
BOŽIČNA PRAVLJIČNA URA S POUSTVARJANJEM
11.12.201 | Šport
IZLET V NEZNANO
16.12.2016 | Družabni dogodki
PRAVLJICA POD KOSTANJI
17.12.2016 | Umetnost
STROGO ZAUPNO - gledališki abonma
20.12.2016 | Družabni dogodki
LITERARNO DRUŽENJE Z OSKRBOVANCI
20.12.2016 | Šole in vrtci
PRVOŠOLCI NA OBISKU

Bodite prvi pri oddaji mnenja.