Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 27.10.2016

pretežno oblačno
Popoldne bo na Primorskem pretežno jasno, drugod bo občasno še zmerno do pretežno oblačno. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem šibka do zmerna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 11 do 15, na Primorskem okoli 18 stopinj C.
9°C | 14°C
petek, 28.10.2016
3°C | 16°C
sobota, 29.10.2016
2°C | 17°C
nedelja, 30.10.2016
5°C | 17°C
ponedeljek, 31.10.2016
8°C | 14°C
Opozorila
Četrtek, 27.10.2016 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
9°C
14°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Obvestilo o pričetku komercialnega ......


OBČINSKE

| |
03.03.2014      13:41
A A

Obvestilo o pričetku komercialnega obratovanja OŠODeli:

Iskra Sistemi, d. d., obveščajo potencialne naročnike odprtega širokopasovnega omrežja na področju savinjskih občin in Občine Apače, da so podpisali pogodbo o izvajanju storitev na omrežju z naslednjima operaterjema – ponudnikoma storitev:

- Telekom Slovenije, d. d. – ponuja storitev dostopa do interneta in storitev fiksne telefonije na področju savinjskih občin in Občine Apače. Paketna ponudba s cenami bo objavljena na spletni strani Telekoma Slovenije;

- Telemach d. o. o. – ponuja storitev dostopa do interneta in storitev fiksne telefonije (IP) na področju savinjskih občin. Paketna ponudba s cenami je objavljena na spletni strani Telemacha.

 

Predviden pričetek komercialnega obratovanja omrežja je 1. 2. 2014.

 

Za pridobivanje naročnikov in sklepanje pogodb sta zadolžena operaterja. Občani boste dobili pisno povabilo za sklenitev naročniškega razmerja ali pa se bo pri vas osebno oglasil predstavnik operaterja.

Osnovne informacije o tem, kdo se lahko priključi na OŠO in kakšen je postopek izgradnje naročniškega priključka ter sklenitev naročniškega razmerja, so podane na tej spletni strani, pod naslovom Pogosta vprašanja.   

  

Cenik za naročnike

Cena izgradnje naročniškega priključka (priključnina), ki omogoča storitev dostopa do interneta in storitev fiksne telefonije (IP), je podana v spodnji tabeli.

 

Priključnina – možnost internet + telefon.

Možnost plačila enkratno ali v obrokih - 146,40 evra z DDV.

 

Cena vključuje dobavo, namestitev in zagon naročniške opreme (antena, nosilec antene, Ethernet adapter PoE, kabelske povezave od antene do PoE-adapterja).

Cena velja v primeru vezave naročnika (bele lise) na katerega koli operaterja, ki izvaja storitve na OŠO, za dobo 24 mesecev.

 

Akcija – pričetek obratovanja OŠO

Ob pričetku komercialnega obratovanja odprtega širokopasovnega omrežja objavljajo Iskra Sistemi, d. d., popust na ceno izgradnje naročniškega priključka (enkratni strošek), ki bo omogočal storitev dostopa do interneta in storitev fiksne telefonije.

Cena priključnine se zniža s 146,40 evra z DDV na 29,28  evra z DDV.

 

Akcijska cena velja za vse naročnike (bele lise), ki bodo izrazili interes za sklenitev naročniškega razmerja v času od 1. 2. 2014 do 30. 4. 2014. Akcijska cena velja, če se naročnik veže na katerega koli operaterja, ki izvaja storitve na OŠO, za obdobje 24 mesecev.

 

V primeru predčasne prekinitve pogodbe znotraj 24-mesečnega obdobja je naročnik dolžan poravnati strošek, ki obsega sorazmerni del razlike med polno in akcijsko ceno ter dovoli demontažo naročniške opreme, ki je del OŠO. 

 

Priključnina se poravna v enem obroku.

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vransko!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Občinski informator Vransko
Številka: 126
Izšla: 30.09.2016
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 27 28 29 30 31 1 2 3 4 5
27.10.2016 | Šport
ŠOLA ŠPORTNEGA PLEZANJA
04.11. - 13.11.2016 | Ostalo
MARTINOV TEDEN - RAZVAJANJE BRBONČIC
27.10.2016 | Šport
ŠOLA ŠPORTNEGA PLEZANJA
31.10.2016 | Ostalo
KOMEMORACIJA OB DNEVU SPOMINA NA MRTVE
04.11. - 13.11.2016 | Ostalo
MARTINOV TEDEN - RAZVAJANJE BRBONČIC

Bodite prvi pri oddaji mnenja.