Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 28.02.2017

oblačno
Ponoči se bo v zahodni Sloveniji pooblačilo. Jugozahodnik nad nami se bo krepil. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 6, ob morju 8 stopinj C.
0°C | 14°C
sreda, 01.03.2017
2°C | 13°C
četrtek, 02.03.2017
-2°C | 15°C
petek, 03.03.2017
0°C | 13°C
sobota, 04.03.2017
2°C | 16°C
Opozorila
Ponedeljek, 27.2.2017 ob 19h
V noči na torek in v torek bodo najmočnejši sunki jugozahodnega vetra lahko ponekod presegli hitrost 70 km na uro. Veter bo predvidoma najmočnejši na vzhodu države in v višje ležečih krajih.
0°C
14°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Ljubljanski maraton


NOVICE

| |
08.11.2013      8:41
A A

Ljubljanski maraton


Uspešni na Ljubljanskem maratonu


Vsi udeleženci 18. ljubljanskega maratona
Vsi udeleženci 18. ljubljanskega maratona
Deli:

Učenci od prvega do petega razreda osnovne šole Vransko so se letos že četrto leto odpravili svoje tekaške sposobnosti potrdit na Ljubljanski maraton.  Letošnje leto je zopet  teklo  18 učencev in učenk. Osnovnošolci od prvega do petega razreda so tako kot vsako leto tekli v netekmovalnem šolskem teku, kjer se rezultati niso beležili. Vsak udeleženec je na startu prejel majico in startno številko,  na cilju pa spominsko medaljo. V teh kategorijah je teklo več kot 2.300 učencev in učenk. Posebna pohvala  gre letos našemu drugošolcu Lanu Dobniku, ki je med vsemi dečki prvega in drugega razreda pritekel na cilj četrti. Tudi vsi ostali učenci so pritekli do ciljne ravnine med prvimi tekači, zato smo na vse zelo ponosni. Seveda nam je bilo najpomembneje, da smo uspeli preteči, da smo se imeli lepo, da smo bili na tako veliki prireditvi v naši prestolnici in da nam je vreme postreglo s toplimi sončnimi žarki. Nekateri vedo, kako je vreme pomembno, saj nam jo je lanskoletni  sneg pošteno zagodel in smo ostali doma. Maratona se je takrat kljub temu udeležila najbolj pogumna tekačica, Ana Marija Žilnik. Seveda smo si po teku tudi letos privoščili veselo malico, potem pa se odpeljali domov, jesenskim počitnicam naproti.

 

mentorji: Maja Jerman, Breda Čvan in Miha Miklavc
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vransko!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Občinski informator Vransko
Številka: 130
Izšla: 31.01.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.