Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.01.2017

pretežno oblačno
Danes bo v zahodnih krajih delno jasno z občasno zmerno oblačnostjo. Drugod bo pretežno oblačno, predvsem v južni Sloveniji bo občasno še rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodnik, na Primorskem močna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od -4 do 2, na Primorskem do 6 stopinj C.
-7°C | -1°C
četrtek, 19.01.2017
-12°C | 0°C
petek, 20.01.2017
-17°C | -1°C
sobota, 21.01.2017
-12°C | 1°C
nedelja, 22.01.2017
-10°C | 0°C
Opozorila
Sreda, 18.1.2017 ob 9h
Do jutri zjutraj bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo na izpostavljenih mestih v sunkih dosegala hitrost od 110 do 140 km/h. Počasi bo slabela jutri čez dan, a bo do večera na izpostavljenih legah v sunkih še lahko presegala hitrost 100 km/h.
-7°C
-1°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Ljubljanski maraton


NOVICE

| |
08.11.2013      8:41
A A

Ljubljanski maraton


Uspešni na Ljubljanskem maratonu


Vsi udeleženci 18. ljubljanskega maratona
Vsi udeleženci 18. ljubljanskega maratona
Deli:

Učenci od prvega do petega razreda osnovne šole Vransko so se letos že četrto leto odpravili svoje tekaške sposobnosti potrdit na Ljubljanski maraton.  Letošnje leto je zopet  teklo  18 učencev in učenk. Osnovnošolci od prvega do petega razreda so tako kot vsako leto tekli v netekmovalnem šolskem teku, kjer se rezultati niso beležili. Vsak udeleženec je na startu prejel majico in startno številko,  na cilju pa spominsko medaljo. V teh kategorijah je teklo več kot 2.300 učencev in učenk. Posebna pohvala  gre letos našemu drugošolcu Lanu Dobniku, ki je med vsemi dečki prvega in drugega razreda pritekel na cilj četrti. Tudi vsi ostali učenci so pritekli do ciljne ravnine med prvimi tekači, zato smo na vse zelo ponosni. Seveda nam je bilo najpomembneje, da smo uspeli preteči, da smo se imeli lepo, da smo bili na tako veliki prireditvi v naši prestolnici in da nam je vreme postreglo s toplimi sončnimi žarki. Nekateri vedo, kako je vreme pomembno, saj nam jo je lanskoletni  sneg pošteno zagodel in smo ostali doma. Maratona se je takrat kljub temu udeležila najbolj pogumna tekačica, Ana Marija Žilnik. Seveda smo si po teku tudi letos privoščili veselo malico, potem pa se odpeljali domov, jesenskim počitnicam naproti.

 

mentorji: Maja Jerman, Breda Čvan in Miha Miklavc
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vransko!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
18.01.2017
Danes ni dogodkov.
26.01.2017 | Kultura
ISKRENA SPOVED

Bodite prvi pri oddaji mnenja.