Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.01.2017

delno oblačno
Danes bo v hribovitem svetu precej jasno, po nižinah v notranjosti pa bo večji del dneva oblačno ali megleno. Prehodno bo nekoliko bolj oblačno tudi na Primorskem. Najvišje dnevne temperature bodo od -5 do 2, na Primorskem do 10 stopinj C.
-13°C | -4°C
torek, 24.01.2017
-9°C | -2°C
sreda, 25.01.2017
-10°C | -2°C
četrtek, 26.01.2017
-12°C | 0°C
petek, 27.01.2017
-13°C | 0°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.1.2017 ob 10h
Dodatnega opozorila ni.
-13°C
-4°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Smučarsko društvo Vizore


ŠPORT

| |
15.05.2014      18:36
A A

Smučarsko društvo Vizore


SD Vizore najdemo na obrobju občine Vojnik – v kraju Vizore. V društvu imamo štiri skakalnice (k - 7, k - 13, k - 23 in k - 38). Pohvalimo se lahko z izjemnimi skakalci.


* Skakalci s trenerjema
* Skakalci s trenerjema
Deli:

Predstavljamo vam društvo, v katerem si skupina zanesenjakov prizadeva, da zagotovi pogoje za športne aktivnosti naših najmlajših tako pozimi kot poleti. S prizadevnim delom smo se uveljavili že tudi na državnem in mednarodnem nivoju, saj vsako leto priredimo kakšno pomembni tekmo, rezultati naših skakalcev pa so odlični.

 

Uspešnost dela lahko pripišemo realno zastavljenemu programu, ki ga potrdi občni zbor. Rezultati dela so motivacija za vsako novo sezono. Člani s svojo zavzetostjo pripomorejo k dobremu sodelovanju in aktivnosti društva. Naši skakalci so: Klemen Kotnik, Jernej Klarič, David Grm, Janez Lackovič, Timi Zajc, Martin Mastnak, Luka Robnik, Blaž Potočan, Špela Mastnak, Ana Vranc, Tiven Grum in Ožbej Vačovnik Kotnik. Smučarsko društvo dobro vodi Felix Skutnik z drugimi člani upravnega odbora in starši. Za strokovno delo z mladimi se trudita trenerja Slavko Grm in Bogdan Robnik. Društvo ne le da vzdržuje in vabi k aktivnostim mlade, ampak združuje tudi družine, ki s skupnimi močmi zmorejo realizirati marsikatero nalogo: delovne in čistilne akcije, organiziranje državnih, regijskih in lokalnih skakalnih tekem, organiziranje podelitev nagrad za najboljše mlade skakalce in še bi lahko naštevali.

 

Prav gotovo so dosledni treningi in odgovoren odnos do dela tisti dejavniki, da naši skakalci iz leta v leto izboljšujejo rezultate. Nanje smo ponosni ne le v društvu, ampak tudi v občini Vojnik. Na vseh tekmovanjih, srečanjih skakalnih društev na regijskem in državnem nivoju predstavljamo tudi občino.

 

Poudarek dajemo vrednotam, kot so vztrajnost, strpnost, solidarnost, spoštovanje in sodelovanje. Povezanost med vsemi člani SD Vizore je vir številnih idej, rešitev in uspehov.

 

 

Tomaž Grum 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI SMUČARSKO DRUŠTVO VIZORE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


SMUČARSKO DRUŠTVO VIZORE
SMUČARSKO DRUŠTVO VIZORE
VIZORE 10
Tel:031 676 888
Ogledalo
Številka: 113
Izšla: 08.12.2016
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 23 24 25 26 27 28 29 30 31 1
23.01.2017
Danes ni dogodkov.
25.01.2017 | Ostalo
Delavnica Repair Cafe
25.01.2017 | Tečaji in delavnice
DELAVNICA: KAKO DOBITI SLUŽBO
25.01.2017 | Ostalo
Delavnica Repair Cafe
25.01.2017 | Tečaji in delavnice
DELAVNICA: KAKO DOBITI SLUŽBO

Bodite prvi pri oddaji mnenja.