Sezona je zaključena, rezultati so več kot ......

| |
24.12.2011      23:58

Sezona je zaključena, rezultati so več kot odlični

Za mladimi skakalci SD Vizore je zelo uspešna poletna sezona 2011. Tudi to sezono jim je uspelo osvojiti kar nekaj odličnih uvrstitev pri nas in izven naših meja.

EKIPA
EKIPA

Odlična Špela Mastnak je osvojila naslov državne prvakinje, osvojila je regijski pokal ter Alpe Adria pokal. Tretje mesto v skupnem seštevku regijskega pokala  in  Alpe Adria pokala je osvojila novinka Kaja Urbanija Čož.

V kategoriji D-10 je Karlo Vodušek suvereno osvojil regijski pokal in drugo mesto v Alpe Adria. Na DP-10 pa je v močni konkurenci  osvojil 3. mesto in ekipi D-11 pomagal do naslova državnih prvakov.

Odlično je celotno poletno sezono odskakal Luka Robnik, ki je na DP osvojil naslov državnega podprvaka in ekipi D-11 pomagal do naslova državnih prvakov. Drugo mesto je osvojil  v seštevku regijskega pokala in tretje v seštevku pokala Alpe Adria.

V kategoriji D-12  sta v močni konkurenci točke pridno osvajala Martin Mastnak in Lovro Vodušek. Na DP-12  sta se oba uvrstila med prvo deseterico,  Lovro Vodušek pa je v pokalu Alpe Adria osvojil odlično drugo mesto.

Timi Zajc je letos tekmoval z dve leti starejšimi skakalci in se odlično odrezal na državnem prvenstvu D-14, kjer je osvojil drugo mesto. Na mednarodnem tekmovanju Grand Prix Garmishparten-kirchen pa je pometel s konkurenco in zmagal tako posamezno kot tudi ekipno.

Odlično so nas na tekmovanjih zastopali naši mladinci Jernej Klarič, Jani Lackovič in David Grm. Slednji pa je na pokalnem tekmovanju D-18 v Kranju  osvojil tudi svojo prvo zmago.

Seveda pa naše barve uspešno zastopajo tudi veterani.