Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.10.2016

oblačno
Ponoči bo na zahodu in ponekod v osrednjih krajih zmerno do pretežno oblačno, ponekod na Primorskem in Notranjskem bo rahlo deževalo. Drugod bo delno jasno, proti jutru lahko v alpskih dolinah nastane megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 7 do 12, v zatišnih legah okoli 3 stopinje C.
7°C | 18°C
torek, 25.10.2016
14°C | 21°C
sreda, 26.10.2016
13°C | 15°C
četrtek, 27.10.2016
7°C | 16°C
petek, 28.10.2016
4°C | 14°C
Opozorila
Nedelja, 23.10.2016 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Strelsko društvo bratov Dobrotinškov Vojnik....


ŠPORT

| |
23.05.2013      18:30
A A

Strelsko društvo bratov Dobrotinškov Vojnik.


Od letos sem novi predsednik strelskega društva BRATOV DOBROTINŠKOV Vojnik, Franc Lebič, in po tej poti predstavljam društvo in njegov namen ter delovanje.


*Naši člani
*Naši člani
Deli:

V zadnjih dneh sem opazil, da imajo krajani oziroma občani Vojnika napačno predstavo o delu in strukturi SD Vojnik. Nekateri so zmotnega mnenja, da v društvu delujemo in se združujemo samo upokojenci in da smo vsi člani upokojenskega društva Vojnik. To je zmotno razmišljanje, ki vodi k temu, da se mlajši krajani ne vpišejo v SD bratov Dobrotinškov, ki je samostojno društvo, in združuje tako mlade kot malo starejše. Je pa res, da pri društvu upokojencev Vojnik deluje sekcija strelcev, s katerimi si delimo prostor, strelske naprave, veselo druženje in finančne probleme. Društvo upokojencev Vojnik nam je odstopilo prostor za našo in njihovo športno udejstvovanje, za kar se jim od srca zahvaljujem v imenu SD bratov Dobrotinškov. Res je tudi, da si želimo mlajših strelcev, ker smo sedaj nekako pol pol. Zato pozivam vse, ki imate veselje do streljanja in svojo zračno puško, da se nam pridružite. Saj veste, da doma ne smete streljati kar povsod, pri nas na strelišču pa lahko pokažete svoje sposobnosti. Pridružite se nam ob ponedeljkih od 19.00 do 20.30. V kolikor bo večje povpraševanje bomo podaljšali oziroma spremenili urnik. Zato vabljeni. Lepo pozdravljeni in nasvidenje na našem strelišču.

 

Franc Lebič

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI STREL.DRUŠTVO BRATOV DOBROTINŠKOV? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


STREL.DRUŠTVO BRATOV DOBROTINŠKOV
STREL.DRUŠTVO BRATOV DOBROTINŠKOV
KERŠOVA 8,STRELIŠČE: CELJSKA C. 19a
Tel:041 844 400
Ogledalo
Številka: 112
Izšla: 22.09.2016
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.